Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Z.eszti kérdése:

Mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Egy ideje az egyik osztálytársammal kavarok, de bonyolult, nyár elején már majdnem osszejuttunk, de akkor szakitotam es még nem voltam kész rá, és egy hónapra rá beszélgettünk és talalkozgatunk, meg történt már ez az, de nagyon gyerekes és ez zavar ezen kívül, tudom hogy nem illik ilyet mondani, de sok hibája van, mint például, tapasztalatlan, paranoid hajlamú,bizonytalan önmagában, még nem járunk és attól félek ő azt hiszi igen, de én még nem döntöttem el hogy akarom e, nagyon nagyon bizonytalan vagyok, lehet nem is szeretném ezt vele, egy érettebb és/vagy idősebbfiúra lenne inkabb igényem, ha ez igy kimondható, mit mondjak neki? Nem akarom megbántani, haragot sem akarok még egy pár évig osztálytársam lesz, jó lenne valaki tapasztalt segítsége

2018. aug. 12. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
viselkedj vele úgy, hogy értse, hogy mi a szitu. Ha a kapcsolat elején sem vagy benne biztos, hogy akarod e, akkor teljesen felesleges.
2018. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne húzd az időt, csak egyre bonyolultabb lesz, mondd el, mit érzel iránta, bármi is legyen az. De ne játszadozz vele.
2018. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ra van szukseged. Probald ki, hogy nem keresed a tarsasagat, vagy ha beszeltek kevesbe vagy kommunikativ. Nem mondom, hogy levagja mi van, de hatha...esetleg nem tudsz arra hivatkozni, hogy most a suli a legfontosabb, magyaran nem fer bele parkapcsolat?
2018. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lehet beleferne, csak nem vele
2018. aug. 13. 03:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, ez van, mondd meg neki mihamarabb.
2018. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, amit gondolsz. Hogy nem érzed azt, hogy öszeillenétek, de mindezt nagyon kedvesen. Bár így is rosszul fog neki esni, de legalább egyenes voltál vele.
2018. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!