Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintettek valoban rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek valoban rosszul dontottwm?

Figyelt kérdés
A baratnommel 3eve egyut vagyunk de en januarba elhagytam az osztalytarsamert kb 3hetre de rajottem hogy rosszul dontottem es vissza konyorogtem magamat a baratnomhoz. Majusba mondta hogy nem tudja elviselni hogy meg egy evig az osztalytasam legyen az a lany es hogy valltsak sulit, mondtam hohy nem es sok gyozkodes utan beletorodott, egesz nyaron nagyon jol elvoltunk es agusztus utolso hetebe mondta hogy valltsak sulit mert nem elhagy, hat nem valltottam es el is hagyot csak hat en nem erzem ugy hogy jogosan hisz nem beszeltem azzal a lannywl nagy ivbe elkerultem, es az a baj azt mondja nem szeretem met hogy nem valltottsm erte iskolat, leginkabb lanyok erdekelnenek hogy ok mit gondolnak hohy valobbwn iskolat kellet volna valltanom vagy nem?
2018. szept. 11. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Micsoda dráma. Igazából attól függ, hogy milyen suli. Pl ha ott olyat tudsz tanulni, amivel később foglalkozni szeretnél nincs joga erre kérni, hisz ott már eléggé a jövődről van szó, ha csak egy sima gimi, akkor sincs túl sok joga ahhoz, hogy erre kötelezzen, viszont az érthető, hogy nem akarta, hogy a közeledben legyen az a lány.
2018. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem lennék nyugodt ha ilyen helyzetben lennék. Az hogy ezért hagyott el inkább arra utal hogy fel hogy újra elhagyod azért a lanyert. Vagyis én erre tudok gondolni.
2018. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel szeretnek foglalkozni a kesobbiekbe, es nyivan fel, de nem kenne hat soha nem szolnek ahoz a lanyhoz es azert bagyon igyekeztem hogy be is bizonyitsam hogy nekem o kell es nem mas lany
2018. szept. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!