Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ez nektek is rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nektek is rosszul esne? Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam a barátommal és mikor kikisért a buszmegallohoz akkor hülyéskedtünk meg röhögtünk és cinkeltük egymást és én meg poénból rácsaptam az arcára de ilyen nagyon gyengén és picit úgy hogy ne fájjon neki. De ez rosszul esett neki es szomoru lett. Még sosem ütöttem meg (nem is akarom soha) és én ezt sem mondanám ütésnek. Most nagyon bűntudatom van ez miatt😔 nem akartam megbántani.

2018. jún. 30. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Van egy rossz hírem, neked csajod van.
2018. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg te veszed ki a zacskóbol az utolsó darab chipset sírva fakad?
2018. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én max ere anyit csináltam folna hogy hátul megfogom a hajad, feltekerem, picit meghúzom (nem annyira hogy fájjon) közelebb lépek megcsókollak és rá csaptam volna a popsidra (nem annyira hogy fájjon)


nem értem mit rinyál

2018. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oke én sem gondolom hogy ez bántó lett volna csak mondta hogy neki ez szarul esik.
2018. jún. 30. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:

kaptam én már kicsit nagyobbat is csajtól, nem kezdtem el hisztizni, csak nevettem

esetleg csók lett belőlle


neked tényleg nem pasid van hanem csajod

2018. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, szerintem csak megjött neki.
2018. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez elég fura egy helyzet. De ha tényleg szomorú lett és nem csak hülyéskedik, akkor kérdezd meg mi az oka. Beszéljétek meg miért érzi így.
2018. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Hát vagy 12 éves vagy tényleg csajod/homokos pasid van.

Ha ennyi szarul esett neki....pávagyerek?

2018. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem pávagyerek.Normális amúgy nagyon és ilyesmiken nem szokott problémázni általában
2018. jún. 30. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, lejott a pofontol a sminkje es azert akadt ki, vagy nem tudom, de egy fiu nem hinnem, hogy nekiall dramazni ezen... ez gaz
2018. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!