Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első együtt alvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvás?

Figyelt kérdés
Nemsokára átjön hozzánk a barátnőm, aki a távolság miatt kénytelen nálunk is aludni (bár amúgy is szeretnénk már mindketten). Szerintetek még most vegyek fel egy rövidnadrágot vagy aludhatok rendesen ahogy szoktam, boxerben? Még nem volt semmi komolyabb csókon kívül (pontosítva az én részeimnél, őt már többször is simogattam lent csók közben orgazmusig, az kicsit könnyebben kivitelezhető volt egy parkban is akár :D), és nem tudom hogyan reagálná le a zászlóállítást, ami valószínűleg egész este meglesz. Illetve reggel: általában én korábban szoktam kelni, mit csináljak amíg alszik?
2018. szept. 8. 09:08
 1/3 anonim válasza:
Ezen nincs mit vacakolni. Légy tökös!
2018. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

I:Boxer teljesen rendben van.


II:amíg ő alszik, kajálj valamit, főzhetsz teát, ha tudod mit szeret, csinálhatsz neki reggelit.

2018. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Uuu.. Ágyba reggeli jó ötlet :D
2018. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!