Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet most köztünk? (Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most köztünk? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy volt egy barátom... és azért szított velem, mert szerinte nem találkozunk elégszer. Én ezt el is fogadtam és próbáltam túltenni magam rajta csak hogy nemrég találkoztam vele este és hát azt mondta nekem, hogy lehet lesz még köztünk valami, és azon az éjszakán csókolóztunk is annak ellenére, hogy ő már elvileg nem szeret engem.

Teljesen össze vagyok zavarodva. Azóta nem is beszéltünk. Azt gondoltam, hogy majd írni fog, de nem írt.

Lehet köztünk még valami?



2018. szept. 15. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet,de inkább ne legyen.
2018. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!