Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? A barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Markolt Patrik kérdése:

Mit csináljak? A barátnőm bécsbe lakik, én pedig szlovákiában,150 km van köztünk. Suli miatt 3 honapot nem fogunk találkozni. Lenne értelme ezek utan az egésznek?

Figyelt kérdés

Ő azt mondta nem birna ki a 3 honapot...

18/F 17/L



2018. szept. 6. 17:11
 1/6 anonim válasza:

Miért, mit nem bír ki 3 hónapig?

2018 van.. ott a skype, fb és még millió lehetőség arra, hogy kamerán keresztül vagy írásban tartsátok a kapcsolatot 24/24-ben.


Vagy talán 17 évesen már akkora nagy probléma, hogy nem kap egy falloszt a lába közé 3 hónapig?

Vagy mindegy, hogy kivel de valaki jól pakolja meg, nem számít, hogy te legyél az?


Ne siránkozzon..... 3 hónap semmi.


Amúgy is 3 hónapban vannak hosszúhétvégék, lehet nyugodtan találkozgatni.

2018. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azvan hogy mindennap 5 kor vegeg suliban, es hetvegen tudna csak dolgozni... és neki nem eleg ha irom hogy szeretem vagy valami hanem erezni akarja eloben stb.
2018. szept. 6. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki igazan szeret az kibirja a tavolsagot:)

Marmint.

16evesek voltunk es csak 3havonta tudtunk talizni egy hetvegere a helyzetem csak azt engedte h heti egyszer tudjunk beszelni..

Megis kibirtuk:)

Meg volt baratomnal mikor a vilagilamur kozepen voltunk felvetodott, hogy o lehet kimegy x idore nemetbe dolgozni.. Sirtam de kibirtam volna. De vegul nem ment..

Ez olyan, hogy ha valakit szeretsz es nem tavkapcsolatba kezditek akkor siman kitudod birni.Vagy pedig elengeded es jon mas.

2018. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán ki bírjátok nekem egy ismerősöm 1 éve van együtt a barátjával úgy h 4 óra távolságra vannak egymástól
2018. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*előző vagyok* ( autóval 4 óra )
2018. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme
2018. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!