Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindenképp szakítanunk kéne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp szakítanunk kéne?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem a barátomat de mostanában nagyon sokat változott és próbáltam beszélni vele hogy nem jó irányba de nem változott semmi. Holnap beszélni fogunk, határozottan el kéne utasítanom és szakitani vele? Nagyon szeretem.

2018. szept. 15. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtat, tehát igen.
2018. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
100%
Ha az amilyen irányba változott rad is rossz hatással van és emiatt a kapcsolatotok is negatív irányba megváltozott és ő nem hajlandó valaszolni akkor IGEN. Abszolút. Te vagy a legfontosabb, ezt ne feledd.
2018. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DollarDog ***** válasza:
Ha szereted akkor minek szakítanál vele! Te jány, ha szereted akkor elfogadod amilyen, akkor türelmes vagy hozzá! Ha pedig türelmes vagy hozzá akkor változni fog, csak idő es türelem kell hozzá! 😊
2018. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na,mi lett?
2018. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!