Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet szakítanunk kellene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval néhány hónapja, és sokszor érzem azt hogy nem illünk össze, mert szinte semmit nem tudok vele megbeszélni mert nem érti meg.. nem tud tanácsot adni, megnyugtatni, nem szól semmit, és ez zavar. És sokszor más fiú barátaimmal kell megbeszélnem a gondjaimat, és nálam az a normális kapcsolat ha a szerelmem és a legjobb barátom is egyben, viszont lehet hogy akkor ez így nem fog működni, szakítanom kellene?

2015. okt. 28. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy gondolom mint te, hogy az a legjobb ha az ember szerelme a legjobb barátja is egyben. Viszont, ahhoz, hogy valaki ilyet találj, hát sok sikert. Valami iszonyat nehéz. De elképzelhető h csak én vagyok a béna xD De egyébként ha úgy érzed, hogy már nem szereted, és ez így nem fog működni, akkor logikus a szakítás.
2015. okt. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

korai összejövetelnek ez lesz a vége, nem ismeritek ki egymást időben utána csak rosszabb lesz

gondolom még fiatal vagy, azt ajánlom szakíts vele, ez lesz a legjobb

2015. okt. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazabol 3eve beszelgetunk igy facebookon, viszont csak most nyaron talalkoztunk.. Es akkor ugyereztem h minden jo, jol ereztem magam vele, de most hat nemtudom mit csinaljak, nagyon szeret engem, es ha szakitok lehet nagyon megbanom majd
2015. okt. 28. 02:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17
2015. okt. 28. 11:24
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt igy az egyik barátnőm és ők nagyon sokat küzdöttek azért hogy barátok is legyenek. Nagyon sokat beszéltek róla és nekik sikerült. Szerintem ti is beszéljetek róla.Mondd meg neki hogy te nem érzed így jól magad és ha nem változtat mi lesz a következménye. Sok sikert ;)
2015. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!