Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
Voltam olyan hülye hogy összejöttem egy osztálytársammal. Az elején tök jó volt, szerettük egymást meg minden, aztán mostanában egyre inkább nem érzek semmi ilyet. És nincs az az érzésem hogy "jajj de jó hogy itt vagy" amikor meglátom:(. Ő még mindig szeret de én már nem érzek semmit... Az egyik haverjával irkaltam és ő mondta el hogy meg akar csókolni (mármint akivel együtt vagyok), de én nagyon nem akarom. Szerintetek jó ötlet, ha amikor meg akar csókolni, akkor eltolom magamtól és mondom neki hogy "ez nekem nem megy"? És akkor elmondanám neki hogy miért. Bocsi hogy hosszú lett:(. A válaszokat köszi.

2018. szept. 29. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne kend ezt arra, hogy osztálytársak vagytok...

Éretlen vagy még egy párkapcsolathoz, ugyanez lenne, ha nem osztálytárs volna a srác.

Nem kell megvárnod míg kezdeményez, suli után mondd el neki és kész

2018. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megakar csókolni? Szóval "együtt vagytok" de még nem csókolt meg? Hány évesek vagytok, 9?

Amúgy meg nem kell megvárni semmit, ha legközelebb beszélsz vele, mondd el neki. Ha megpróbál megcsókolni te meg ellököd, az neki is rosszabb lenne.

2018. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem vagytok “együtt” ti kisiskolás gyerekek vagytok és próbáltok felnőtt módjára viselkedni. Ha még meg sem csókolt, de a haverjával megbeszéli, hogy már meg szeretné tenni, feltételezem nem lehettek idősebbek 13éveseknél.


Kezdetben újdonság volt neked, menő csaj lettél, mert volt pasid, de amit csináltok az nem járás, nem párkapcsolat. (Még csak nem is “tibi” kapcsolat) Nem értem miért jó, hogy játszátok az idősebbet.

2018. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!