Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akivel most együtt vagytok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel most együtt vagytok, hogyan beszéltétek meg, hogy ti most együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is sokat gondolkoztam már. :D Lehet, hogy hülyeség, de én sosem tudtam elképzelni, hogy a párok ezt mi módon beszélik meg egymás közt, vagy mikortól számít hivatalosnak a járás. Emberek, akik voltatok már kapcsolatban, írjátok már le, hogy nálatok hogyan történt mindez, mert én is kíváncsi vagyok. :D
2018. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régebben valahogy erről sose kellett beszélni. Egyszerűen tudtuk. Talán az első alkalom, amikor megfogtuk egymás kezét az volt a 'jel'
2018. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég sokáig nem beszéltük meg, aztán mikor már több, mint fél éve jártunk, volt egy nagy beszélgetésünk (néhány addig visszatartott problémát tisztáznunk kellett), és akkor közben megkérdeztem, hogy mi most akkor járunk-e. Azt mondta, "igen, persze", és hogy neki ez eddig is egyértelmű volt :D
2018. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem perpill nincs párom, de a volt barátommal elég egyértelmű volt hogy akkor mi most járunk. Osztálykiránduláson este megbeszéltük hogy 10 perc múlva tali kinn az udvaron (persze titokban, mert ez egy privát dolog, más nem kell oda). Úgyhogy mikor találkoztunk az udvaron elmondta hogy tetszem neki, erre megöleltem, és innen lejött neki hogy ő is nekem, pedig előtte azt gondolta hogy nem lehet nálam esélye (pedig elég egyértelmű volt hogy ő is bejön nekem, csak hát fiúból van és nem vette észre :D). Utána megfogtam a kezét és együtt mentünk vissza a mi házunkba (úgy volt a szállás hogy 4-6-an voltak egy házban) aztán az övékbe, és mikor el kellett búcsúzni még egyszer hozzábújtam hogy tudja hogy mostmár minden rendben, együtt. És sose mondtuk ki hogy na akkor most járunk. Egyértelmű volt a gesztusokból. Azóta ennek a kapcsolatnak vége, de nem baj, tanultunk mindketten a pozitív és a negatív dolgokból egyaránt 😊

16/L

2018. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már kavargat funk pár hete, amikor ültünk összebújva náluk és mondta, hogy ő hallott egy olyat egy közös baráttól, hogy mi együtt vagyunk és kérdezte, hogy mi lenne, ha most ezt hivatalossá tennénk. Azóta számítjuk, hogy együtt vagyunk.
2018. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ezt sose értettem, főleg az évfordulózást.

Egyrészt mindkét fél értelmezheti külön, hogy ő mikortól tekinti azt az állapotot, hogy együtt. Lehet, hogy egyik már az első randi után úgy gondolja, míg a másik csak mondjuk az első csók után.

Másrészt, ha valakivel jól érzem magam együtt, akkor nem érzem szükségét annak, hogy napi szinten nyílván tartsam. A facebookon való közzététel pedig szerintem kifejezetten undorító szokás.

2018. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szeptemberben találkoztunk először, október 6.-ára megbeszéltünk egy találkozót, randit, ahogy tetszik, minden jól sikerült, találkozgattunk (nem volt nehéz egy munkahelyen dolgoztunk) novemberben összeköltöztünk azóta eltelt 7 év + van egy 2 éves lányunk :D De konkrétan nem mondtunk ki, hogy "na most akkor járunk" szerintem az olyan fura. Csak alakultunk és igen tartunk évfordulót oktober 6.án az első randi időpontján.
2018. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Többedik randin engedte, hogy átkaroljam, aztán kicsit később megcsókoltuk egymást. Onnantól már kézenfogva sétáltunk tovább :)
2018. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BettiBea92 válasza:
Ez amúgy valóban tök jó kérdés. Nekem volt olyan “pasim” akivel félévig találkozgattunk... és kb utána kiderült, hogy ez csak kellemes időtöltés, mert ő másokkal is találkozgatott. Persze be is fejeztem azzal a kreténnel a dolgot. Viszont a mostani barátommal úgy volt, hogy randizgattunk aztán egy ebéd randin konkrétan megbeszéltük nyíltan, hogy mivel megyunk különböző bulikra, ahol ott lesznek az ismerősei ő úgy gondolja, hogy ha tőle megkérdezik én ki vagyok, egyértelmű, hogy a barátnője, még ha friss az ismerkedésünk és nagyon az elején vagyunk akkor is ezt válaszolja. De nekem hivatalosan onnan számított, hogy egy pár vagyunk mikor megfogta a kezem, ez közvetlenül a beszélgetés után volt😂. Ha az évfordulót nézzük akkor az első csók, ami az első randink is volt. Egyik legszebb emlékem az a randi, szóval nekem azért számít az a kapcsolatunk kezdetének, mert az a nap volt amikor megismerkedünk❤️
2018. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nanemond!!! válasza:
Elso randin, csak ismerkedtunk! Masodik randin megkerdezte tollem, hogy szeretnek a baratnoje lenni? Persze, hogy igent mondtam! Nekunk a masodik randin el is dolt! Ra 4 honapra megkerte a kezem! Most lesz az egy eves hazassagi evfordulonk!
2018. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!