Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem engedik hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedik hogy a barátnőmnél legyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és 1 hónapja lett először barátnőm. Viszont anyukámnak ez nagyon furcsa mivel eddig ki sem mozdultam otthonról és barátaim se voltak.Szerintem túl féltenek. A barátnőm 16 éves és kb 30 kmre lakik és nem engednék hogy elmenjek hozzájuk vagy ott aludjak.Tudom hogy felnőtt vagyok de nem tudok ezzel mit kezdeni.

2018. szept. 30. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el anyukádnak hogy felnőtt ember vagy,(csak hogy tudatosuljon benne, hogy nem 10 éves vagy) és szeretnéd ha nem az aggodalmait mondogatná neked, hanem szívesebben vennéd ha örülne,annak hogy boldog vagy, és támogatna.
2018. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyuci pici fia... a mamahotelbol ideje elkoltoznod!
2018. okt. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 ....


Azért 20 évesen a mamahotel túlzás :)

De igenis felnőtt vagy, ne engedd ezt anyudnak, mert 40 évesen is ez lesz.

A másik pedig, 16 éves, egy hónapja ismered, és vele aludnál???

Azért ezzel még várj picit :)

És szerintem a lány szülei se nagyon örülnének neki :)

2018. okt. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy ideje legalább napközben elengednie, de még ne aludj a lánynál!

Kicsit korai lenne, nem?

2018. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!