Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tovább? Hogyan érhessem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Hogyan érhessem el azt hogy?

Figyelt kérdés
Nem régiben szakított velem a barátom,azonban az én hibámból. Azt mondta már nem szeret,nem érez semmit mivel elhidegültem tőle. Ez volt pár napja, én nagyon szeretem és vissza akarom kapni,tudom hogy hibáztam de szeretném ha újra olyan lenne minden mint eddig, ezért ma elhívtam találkozni,amibe ő belement,és valamennyit beszéltünk is neten. Mit mondjak neki a találkán? Hogyan hódíthatnám vissza? Mit tegyek hogy újra belém szeressen?

2018. okt. 3. 21:18
 1/4 anonim válasza:
100%
Add önmagad. Mondd el neki, amit érzel aztán lesz, ami lesz. Beszéljétek meg, hogy min csúsztak el a dolgok és helyre lehetne-e hozni.
2018. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még szerintem is vissza lehet csinálni. Csak mondd el neki azt, amit itt is leírtál, hogy sajnálod, s hogy nem gondoltad úgy, még mindig szereted. Ha ezt megtetted, onnantól az ő része jön. Neki kell ezt elfogadnia, s neki kell ebbe belemennie, hiszen két oldalú a dolog. Bár ha ilyen hirtelen és hamar elhidegült / nem érez már semmit pikk pakk, az eléggé elbizonytalanító. Hiszen ha szakítottál is vele, az nem azt jelenti, hogy ő seperc alatt nem szeret téged. Szóval ez furcsa, de remélem sikerül rendbe hoznotok.:)
2018. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha o mar nem szeret, te meg igen, akkor nem te hidegultel el, hanem o. Megprobalhatod felebreszteni a szenvedelyt valahogy de valszeg ez mar felejtos. Szexel hogy alltok?
2018. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szüzek vagyunk, orál az volt,ő szívesen csinálta nekem,és én is neki
2018. okt. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!