Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most ebben az esetben miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben az esetben miért én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
A barátom azt vágta a fejemhez, hogy csak azért van velem mert azoknak a menő lányoknak akik neki tetszenek ő nem kellene és különben is örüljek neki hogy ő egyáltalán jár velem, mert mivel külsőre választanak az emberek én úgysem kellenék senkinek. Nem vagyok csúnya egyébként, csak nem vagyok plázacica. Meg van is olyan srác, akinek meg egyébként tetszenék, csak nyilván elhárítottam, mert ha barátom van, akkor én nem hitegetek màst csak azért, mert imponál hogy tetszem neki, szóval nem volt igaza. Meg amúgy az a vicces az egészben, hogy tudja, hogy annak a másik srácnak tetszenék. Mondtam neki, hogy rendben, ha így gondolja, akkor hagyjuk egymást békén, járjon olyannal aki tetszik neki, én meg hagy legyek azzal, akinek megfelelek. Erre megsértődött meg beállított engem a szemétnek, hogy most én komolyan csak úgy minden nélkül elhagynám. Mondtam neki, hogy dehát ha nem felelek meg neki, akkor ne velem járjon, hanem keressen olyat aki megfelel. Erre a fejemhez vágta, hogy én őt nem is szeretem meg ahelyett, hogy inkàbb hàlás lennék neki, ki akarom dobni. Mondtam hogy hát ő sem szeret, ha igaz amit mondott, erre közölte velem, hogy ez csak az igazság, azt hitte, hogy én ezt tudom. Most komolyan én voltam a szemét, hogy úgy gondoltam, hogy akkor inkább nem járnék vele, mert nem akarok "nincs ló jó a szamár is" kapcsolatban lenni? Egyébként nem is menő sràcról van szó, hanem ilyen tipikus visszahúzódóról. Meg egyébként nagyon aranyosnsk meg rendesnek mutatta magát meg pont azt mondogatta mindig, hogy neki pont ilyen lány kell, mint én. Mondtam neki, hogy ezt mondta erre közölte velem, hogy hát azt csak úgy mondta, mert udvarolni kellett.

2018. okt. 5. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét, hanem buta. Ezt a srácot hagyd ott a pi..ába és tényleg olyannal legyél aki szeret. Önbizalomhiányos és attól, hogy te foglalkozol vele lett nem kevés egója és azthiszi, hogy olyan jó csávó, hogy most már megkaphat bárkit. Az ilyennel nem érdemes foglalkozni, találsz olyat aki megbecsül hidd el.
2018. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, dobd ki még ma.
2018. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a barátom ilyet mondana hiába szeretem nagyon akkor is szakitanék. Szerintem te is ezt tedd, igazad van nem vagy szemét, ő az aki egy nagy paraszt.
2018. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyökeret.. :D Dobd ki, ne is beszélj vele többet, komolyan, egy szót se.
2018. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"hát azt csak ügy mondta, mert udvarolni kellett" UTÁN kivágtam volna a srácot! Még te legyél hálás neki???

Inkább egyedül, mint egy ilyen partnerrel, vedd elő az önérzetedet! Várd ki az igazit, aki szeretni is tud, nem ilyennel, akinek csak arra kellesz, hogy "nekem is van csajom"!

Ne alázkodj meg, többet érdemelsz (remélem)...

2018. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz :) Azért mondtam egyébként pont neki, hogy hagyjon békén, mert nem akarok olyannal lenni, akinek csak trófea lennék.
2018. okt. 5. 11:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak nagyon felbosszantott, hogy még engem akart szemétnek beállítani, mert ezért kidobom. Még az anyja is azt mondogatta, hogy jaj hát kamasz fiú, petsze hogy a szèp lànyok tetszenének neki...
2018. okt. 5. 11:49
 8/9 October15 ***** válasza:
100%

Mehetek hányni?

Fuh B+... azért ehhez már ritka nagy parasztnak kell lenni és nem a földművel fajtából.


Dehogy, már miért lennél te a szemét? Mondjuk szerintem ezt te sem vetted komolyan számításba. :)


26F

2018. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Te örüljél,hogy jár veled?Na ne! Kész vicc.

Ja hát a fiúk nagyrésze a külsöt nézi.Nehéz olyat találni,akinek azért jösz be amilyen vagy.Nem is kell pláza cicának lenned.

Nem vagyunk egyformák,ez bennünk a különleges.

Nem is volt igaza!

A szépség az relativ.Mindenkinek más tetszik.

Niincs is ezen mit erőltetni.

Meg azért mondta,mert udvarolni kellett?

Kimutatta a foga fehérjét,hogy milyen!Kislány!

Bármikor találsz jobbat.

Ezerszer!

Tehát nem,nem te vagy a szemét.

Nincs is értelme tovább foglalkoznod vele.Meg sem érdemelt téged,mert nem értékelt

2018. okt. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!