Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg szemét voltam ebben...

Tényleg szemét voltam ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szóval legjobb barátnőmmel mentünk hozzájuk vissza egy kirándulásról tegnap és nagyon kellett már az autóban pisilnem. Ő meg észrevette és amikor beszálltunk a liftbe (addigra már nem bírtam normálisan járni) elkezdett ilyen pss hangokat kiadni amitől majdnem bepisiltem és ideges lettem és rákiabáltam egy kicsivel mielőtt felértünk az emeletre, hogy fejezze be. És a mosoly lehervadt az arcáról és teljesen komoly lett.


Aztán amikor elvégeztem a dolgom és kimentem, megkért, hogy menjek haza. Nem reagált a kérdéseimre, hogy mi a gond, hogy megsértettem e, csak mondta, hogy szeretne egyedül lenni. Pbáltam elmondani, hogy csak ideges voltam, mert tényleg már annyira kellett és ne haragudjon, hogy ráförmedtem, de semmi, akármit mondtam, mondta, hogy majd beszélünk, de egyedül maradna.


Azóta nem válaszol az sms-ekre, nem veszi fel a telefont, nem ír vissza FB cseten.


Most tényleg szemét voltam, hogy rákiabáltam ebben a helyzetben a liftben?


26/L



2017. jan. 8. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál szemét, ő volt a szemét. Mindenkinek kell vécére járnia.
2017. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az attól függ mit kiabáltál rá.
2017. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, már megbocsáss, de már rég meg kellett volna vele minden kapcsolatot szakitanod. Egy barát nem igy viselkedik egy ilyen helyzetben. Neki is szokott kelleni pisilni, sőt, mást is, nincs joga téged lenézni emiatt.
2017. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál szemét. Ö volt bunkó és méng ö nem áll veled szóba....
2017. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Az attól függ mit kiabáltál rá." - Azt, hogy "Fejezd be!"


Nem tudom, a barátok szokták poénból ugratni egymást ilyen helyzetekben és félek én reagáltam túl, de egyszerűen tényleg majdnem bepisiltem és ideges lettem.

2017. jan. 8. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindketten rosszul reagáltatok, ugyanannyira hibásak vagytok.
2017. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig barátodnak nevezed?
2017. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne zaklasd! Majd ő keres, ha lenyuszult, aztán megbeszélitek. Egyikőtök se reagált jól amúgy, de most hagyd, hogy kiheverje.
2017. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál szemét.
2017. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!