Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolatban elfogadnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban elfogadnátok egy olyan személy instagram követési kérését, akinek bejöttök/aki érdeklődik irántatok?

Figyelt kérdés
Bejön valaki és keveset beszéltünk eddig, és néha úgy tűnik, hogy direkt nem akar észrevenni és kerül, ezért elfogadtam hogy valószínűleg kapcsolatban van (de erről semmit nem találtam sehol). Viszont én nem fogadnám el kapcsolatban egy olyan ember követési kérését, akiről tudom, hogy érdeklődik (és biztos tudja, elég egyértelmű), már csak azért sem, hogy tudassam vele hogy nem vagyok elérhető. Mit gondoltok?

2018. okt. 14. 12:18
 1/2 anonim válasza:
92%
Miért ne lehetne elfogadni? Az Instagram semmit nem jelent, nem egy társkereső.
2018. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a hozzáálásod viszont sajnos ahogy az első is mások is így vélekednek.
2018. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!