Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinalta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillaa16 kérdése:

Miért csinalta ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyi kerdesem van... Mit csinaltam rosszul? Mire volt ez az egesz jo? Miert csak a jatszanak velem? Miert nem kaptam magyarázatot? Miért vesztette el az érdeklődést eggyik napról a másikra...?

Az egesz sztori nagyabol annyi h irogattunk jol elvoltunk..talalkoztunk azutan is meg 1hetig minden oke volt. Aztan egy nap vege...magyarazat nelkul. Roviden kb ennyi aki segitene, tapasztaltabb es kivancsi az egesz torenetre irjon privibe. Tenyleg tanacstalan vagyok...16/l



2018. okt. 14. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd
2018. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd :)
2018. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz az élet.
2018. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!