Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Keressem én vagy várjak meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én vagy várjak meg?

Figyelt kérdés
Már eléggé ismerjük egymást az utobbi pár napban minden nap beszéltünk kivéve tegnap, csak egy mondatot mert kérdeztem valamit. 3x telefonáltunk mindig 1-2 orákat. És o kérdezte hogy hivhat e. Mem tudom hogy most ráirjak e mert lenne mivel csak nem akarok a nyomulosnak tunni mert nem vagyok az. Változó hogy ki ir rá a másikra de többször én eddig de mindig o volt aki tovább vitte a beszélgetést. Irjak rá vagy várjak inkabb?
2018. okt. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan, biztos örülne neki, főleg ha ő szokta továbbvinni a beszélgetést. Ez egy jó jel, érdeklődik irántad :)
2018. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az hogy tegnap nem vitte tovább az nem jelent semmit nem? Akkor irok neki köszönöm:)
2018. okt. 21. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem jelent semmit, ezer oka lehetett, de ha gondolod kérdezz rá nyugodtan. Nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy, de én pasiként nagyon tudok örülni, ha rám ír egy csaj, valamint ha valaki szimpatikus nekem akkor természetes, hogy én is kezdeményezek de úgy, hogy ne legyek tolakodó. #1-es voltam :)
2018. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!