Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lány vagyok. Nemrég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Nemrég elvesztettem a szüzességem egy fiúval. De nagyon megbántam. Többi lent ?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg hogy már nem vagyunk együtt és nagyon sajnálom hogy o volt az első és a szüleim se tudnak róla. El kellene mondanom nekik? Tudom elég korai volt de azt hittem hogy o lesz az a fiú akivel tökéletes lesz az első.

2018. okt. 27. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A legjobb ha senki se tudja meg.
2018. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Attól is függ, hogy milyen viszonyban vagy velük!

Visszacsinálni már nem tudod! Milyen segítségre számítasz?

Szerintem nem örülnének neki! Tanulj az esetből és legközelebb jobban figyelj oda a srácra akivel szexelni szeretnél!

2018. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondanod, de ha el akarod mondani, mondd el, hogy ez meg az történt, megbántad és nem tudsz ezen túltenni, stb. Remélhetőleg nem fogják leugatni a fejed, hanem normális, nyugodt hangnemben beszélni fognak veled.

Sok sikert! :)

2018. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Anno én is hasonlóan jártam. Akkor nagyon bántam, de mostmár túl tettem magamat rajta. Persze nehéz volt elfogadni... ha akarod, elmesélheted először egy vadidegennek, és talán tudok segíteni pár dologban. A szüleidnek egyenlőre ne mond el szerintem, bár ehhez jó lenne részleteket is tudni. :)

23/L

2018. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem volt jó neked az első! Sajnálom!

Durva vagy önző volt a srác?

2018. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Inkább fogd fel pozitívan, majd egy másik fiuval már egyből jó lesz a szex ;D
2018. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem azért bántam meg mert nem lett volna jó, mert igazából nagyon jó volt, azért bántam meg mert utána kiderült hogy többször is megcsalt és nem tudom elhinni hogy egy ilyen fiúban bíztam meg és azt hittem hogy ha már o az első fiú akivel lefekudtem kicsit tovább leszünk együtt mint fel év..
2018. okt. 27. 16:12
 8/16 bit123bit ***** válasza:
Nincs értelme megbánni a saját múltbeli döntésedet, hiszen akkor úgy döntöttél hogy neked ez kell. Tudom elég nehéz most ezek után tovább lépni, de hidd el nem ez az egyetlen olyan dolog amit megbántál. Garantálom neked hogy az elkövetkező 10 évben rengeteg dolog lesz amit meg fogsz bánni. Viszont ezt ne megbánásnak vedd, hanem inkább Tapasztalás/Fejlődésnek. Ha szeretnéd elmondani a szüleidnek akkor nyugodtan mond el. Ha pedig szeretnéd hogy mélyebben is kifejtsem hogy mit gondolok erről, akkor írj privátot.
2018. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Csináld vissza :D


Azt nem értem miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Lefeküdtél vele, jó volt stb. Lépj túl rajta... Naiv kislány voltál, de nem érdemli meg többet ezzel foglalkozz.

2018. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányok fele így jár. A mi sulinkban is volt az a 2-3srác aki több tucat lánynak elvette a szüzességét aztán dobta őket. Megtehették, mert jól néztek ki és szinte nem is kellett csajozniuk. A buta lányok meg azt hitték, majd az ő kedvükért megváltozik vagy nem is érdekelték a pletykák, annyira odavoltak értük.
2018. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!