Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gerinctelen dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gerinctelen dolog 'kavarni' egy olyan lánnyal akinek már van barátja?

Figyelt kérdés
Ő,nem is szó szerint kavarni xD,csak nem tudtam jobban megfogalmazni a dolgot.Lényeg a lényeg,hogy ha mondjuk van egy lány aki bejön nekem,de van barátja és én attól még kezdeményezek nála akkor az gerinctelen dolog?18 éves csávesz vagyok és még nem volt barátnőm azalatt a cím szó alatt,hogy 'nem akarom én ezt a dolgot elsietni,ráérek akkor ha majd idősebb leszek,ennyi idősen jobb a tanulással foglalkozni'-ez volt a mottóm kb.xD. Most rájöttem,hogy ennyi idősen már kéne valaki,de szinte az összes jól kinéző csajnak már van valakije.A Tinder meg a Badoo,meg a társkereső oldalak kilőve,nem találok ott se elég szépeket,meg javarészt csak egyszeri alkalomra pályáznak ott a lányok.Évfolyamomon rengeteg jó küllemű nő van,sokat ismerek közülük személyesen és gondolkodtam azon,hogy nincs más mód rájuk,ha csak nem szakítanak a párjukkal.Sokuk boldogtalan a kapcsolatukban.Szerintetek?Helytelen dolog 'ráhajtani' egy lányra akinek van pasija? 18/F.Bár már írtam
2018. okt. 28. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Egy próbát megér. Ha jó lány, akkor ellenáll a kísértésnek, és lepattint így vagy úgy. Ha nem, akkor meg minek neked egy ilyen? Hogy aztán téged is csaljon?
2018. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha bírni fogod hogy a palija el ver, nincs akadálya. Egyébként meg mindenkinek saját maga dolga ki kivel kavar. Nem is értem miért ide írod ki, itt úgyis csak egy igen v egy nem választ kapsz. Az életedet te alakítod ki, nekem nem tisztségem eldönteni helyetted. Egyébként meg szerintem nem helytálló. Gondolj bele ha pl: feleséget ha egyszer lesz megcsal egy másik pasasal. Te mit tennél? Hagynád szó nélkül? Szerintem mérlegeld azt, hogy érdemes e egy lány miatt a saját nyugodt értékrendedet feltépni. Én véleményem az, hogy nem éri meg egy lány miatt ilyen szintre sülyedni, van hetven hétezer lány aki singlie, javasolnám hogy keress abból a körböl, de úgysem teszed.


21F

2018. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A legtöbb lány boldogtalan a párkapcsolatában és ha én többet tudok kínálni neki,mint az előző pasija akkor miért ne?Úgy értem,ha belemegy a lány a dologba az már eredendően azt jelenti,hogy nem érezte jól magát a kapcsolatában.Én nem tartom erkölcsileg ezt helytelennek,a nő nem a pasi tulajdona,ha akar mással ismerkedni akkor el kell fogadnia a csávónak.Én elfogadnám,ha a barátnőm mással akar találkozni vagy ismerkedni,mert ha ez van már akkor az azt jelenti,hogy a kapcsolatunk már annyira elfásult,hogy előbb utóbb úgyis vége lenne.Én meg váltok és keresek mást,és ennyi.Nem okolnám ezért a csávót,én nem vagyok mondjuk féltékeny típus, nem is nagyon tudom milyen az az érzés,de nem is érdekel.Meg igaz,hogy sok csaj szingli,de azok túl csúnyák hozzám,a legszebbek foglaltak ennyi idősen.Vagy lehet van egy kettő,de azok meg általában távoliak,...más városban laknak stb.én meg nem fárasztom magam buszozással ha vannak gyönyörűek a 'szomszédságomban' is. Mellesleg 2es,írtad,hogy vagy igen vagy nemet kapok és ez értelmetlen,hát figyelj... ez az oldal segít az embereknek véleményt formálni ha hiszed ha nem.Meg így képet kapok arról,hogy egy átlag magyar hogy vélekedik erről a dologról,főleg ha sokan válaszolnak mert akkor átlagot is tudok levonni úgymond.Ez a későbbiekben hasznos lehet.
2018. okt. 28. 11:19
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem gerinctelen dolog ha egy olyan lánnyal kezdesz el ismerkedni akinek van barátja. Főleg ha látod h nem túl jó a kapcsolata. Megismer téged és rájön arra hogy veled sokkal jobb lenne mondjuk. Ha ott hagyja a másik srácot miattad akkor valószínűleg tényleg eléggé dögledező volt már köztük ez az egész szóval szerintem így finoman lehet kezdeményezni. Ebben a korban a legtöbb kapcsolat még nem tart örökké, a fiúk/lányok jönnek mennek. És leht még szívességet is tennél neki ezzel és mindketten jól járnatok végül.

Amúgy szerintem a "csúnyább" lányoknak is adhatsz egy esélyt mert attól még hogy valaki nem annyira vonzó kívülről lehet az egyik legszebb belsővel rendelkezik. Nekem is volt már pár olyan ismerősöm aki egy darabig csak a szép/helyes emberekkel járt aztán aki mellett igazán megtalálta a boldogságot az nem volt annyira vonzó kinézetű de megtalálta benne a valódi értéket ami belülről fakad. Nem mindig az az igazán nyerő választás aki a legszebb. Számtalan szép de csúcs bunkó ember létezik.

De ez az én véleményem, rajtad múlik hogy döntesz.

17/L

2018. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!