Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, feltételezve, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, feltételezve, hogy most jöttünk össze, a későbbiekben ilyen tényezők mellett velem maradnátok?

Figyelt kérdés
Ilyen lenne az élet velem: Ha rossz kedved van, gond nélkül felvidítanálak, ellátnálak tanácsokkal (amik egyébként a közlés módszereim miatt egyes hölgy típusok számára kioktatásként fogható fel). Teljesen random megölelném, mondanék valami kedveset neki, valami nyálasat, költőit. A házimunkából kivenném a részem, persze azért előtte könyörögni kellene. Nem tudom, hogy lustaságomnak és alkalmankénti nemtörődömségemnek tudhtaó-e be, de sosem voltam jó ajándékozó, ezért ezzel fel is hagytam évek óta. Senkinek sem veszek ajándékot semmilyen alkalomból, persze megesik, hogy néha készítek valamit, de akkor azt valószinűleg egy komolyabb eseményre, nem az egyéves évfordulónkra meg ehhez hasonlóra. Sokszor beszólnék, amit SOHA sem rossz szándékból tennék, hanem nálam ez egyfajta bók. A hangulatom folyton ingadozik két véglet között, vagy nagyon boldog vagyok, vagy nagyon szomorú, ez ki is hat a programjaimra, amelyekre igent mondtam még jó hangulatomban. Ezeket gyakran lemondom, mert az esemény napján már abszolút nem akarok részt venni rajta és mellesleg rossz kedvem is van. A rosszabb napjaimon egyedül akarok lenni és nem kívánom, hogy bárki is hozzám szóljon. Összegezve körülbelül ilyen vagyok és ezt kellene elviselni, ha egy pár lennénk. A kérdés, feltételezve, hogy külsőre tetszem, de azért nem vagy értem megbolondulva (tehát a belsőm is nagy befolyásoló tényező) akarnál-e velem élni? Működne-e a kapcsolatunk? Elnézést ha kicsit hosszú lett. Ha számít 18 vagyok, és azért írtam az együttélést, mert csakis hosszú távra keresek partnert.
2018. nov. 3. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én simán lennék veled valami hasonló vagyok én is.(az ajándékozást én se szeretem)/l
2018. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, mert én is nagyon nagyon hasonló vagyok, mint amiket leírtál. Bár az ajándékozás szerintem sok lánynál fontos, mert személy szerint én is szeretek másokat megajándékozni, bár én ettől a tulajdonságodtól simán eltekintek. Én örülnék neki, hogy lenne, akivel ha mindketten szomorúak vagyunk, együtt utálhatnánk mindenkit. :'D + legalább nem nekem kéne többször lemondanom egy-két programot :'D nekem tetszik, ha valaki beszól, mert én visszaszólok. :D én egyébként azt is nagyon becsülöm, ha valaki segít, amikor kell. Mert pl nekem már nagyon elegem lett, hogy én mindenkit ellátok tanácsokkal, kiállok értük, és vissza meg még érdeklődést sem mutatnak. Szerintem te nagyon ott vagy, a leírtakból ítélve 👌
2018. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi nagyon kedves válaszokat, jöhetnek még. Kiegészíteném annyival még a listám, hogy gyakran elkezdek énekelni, vagy üvöltözni (zeneszámtól függően, ugyanis sok műfajú zenét imádok, akár egymástól teljesen eltérőeket is, amit akár foghatunk a hangulatingadozásaimra is). Ez gondolom még kapcsolatbontó tényező lehet.
2018. nov. 3. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen én is hasonló személyiség vagyok mot te

16L

2018. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, először is az egy pozitív dolog ha rosszkedvem lenne ellátnál tanáccsal, (próbálnál) felvidítani, stb.. Viszont mivel lentebb írtad, hogy sajnos folytonosan ingadozó hangulatod van, rosszabb napjaidon azt sem akarod hogy hozzád szóljanak, elég nehezen tudnál megvígasztalni, ha neked is éppen egy mélyebb hangulatod, rossz kedved van. A tanácsot nem venném kioktatásnak, ha látom a logikus következtetéseket, ha tudom nem a levegőbe beszélsz, hanem nagyon is tisztában vagy avval amiről beszélsz, és ezt érvekkel alátudod támasztani. Az hogy kivennéd a házimunkából a részed annak örülnék, viszont annak annál kevésbé, hogy ezért minden alkalommal közelharcot kell hogy vívjak veled, ami teljesen fölösleges, és megspórolható lett volna. Egy ilyen dolog miatt nem akarnám hogy a kapcsolatunk romoljon. Az hogy nem vagy ajándékozós típus nem tragédia, énsem, fontosabbnak, értékesebbnek tartom viszont, hogy ha nem ajándék formájában de kifejezd hogy szeretsz. Ez viszon számomra fontos. A hangulatingadozás abban az esetben zavarna, ha az esetleges rossz kedvedet kitöltenéd rajtam. Próbálnálak felvidítani, de ha látnám hogy lehetetlen és marad a rosszkedv, nem tűröm hogy mindenért leszóljon/beszóljon stb.. Az, hogy 2 ember úgy dönt, hogy szeretnének együtt élni az egy komoly döntés. Így ehhez pár kérdésre választ kéne kapjak előtte.

Pl. : - Milyen vagy, illetve hogy viselkedsz/reagálsz dolgokra amikor rossz kedved van?(ugyanis egy rossz kedvémben lévő, megállás nélkül panaszkodó, kötöszködő, embert hosszútávon nem viselnék el.)


- Minden alkalommal kell-e

könyörögni a takarításért? (Alkalomadtán belefér, mindenkinek vannak fáradtabb napjai,viszont nem akarnám hogy folyton ilyen apró-cseprő dolog miatt veszekedjünk, hogy ilyen kis dolog miatt megromoljon a kapcsolatunk)


- Tanácsaidnál milyenek azok a

közlésmódszerek?(Ha csak arról van szó hogy őszintén, (esetleg túl őszintén?) elmondtad a véleményed a helyzetről, és - e szerint adtál tanácsot, ami a lányoknak nem tetszett, akkor a lányok baja)

2018. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5-ös, köszönöm a részletes választ, nos a reakcióm minden bizonnyal visszafogott lesz. Általában a negatív érzelmeim kifejezését mások felé gyengén közlöm, különös kivétellel a "szerelmem" felé, hiszen válogatós vagyok és nagyon nehezen találok párt és ha lesz, aki minden elvárásomnak megfelel, akkor nem leszek olyan bolond, hogy így kockáztassam, hogy elveszítsem.


Nem, nem kell minden alkalommal már vitába torkolló könyörgést lejátszani, akár hányszor el kellene végezni a feladataim a házkörül, de valamilyen jelzés kell, mert valljuk be, lusta vagyok. Mondjuk egy komoly nézés némi szájbiggyesztéssel és már szánom-bánom is bűnömet és megyek mosogatni.


A tanácsaim már érdekesebb kérdés. Szeretek beszélni, sok minden érdekel és mindenről megvan a magam véleménye, amit akarva akaratlanul is közlök. Szeretek elemezni helyzeteket, embereket, problémákat ezért a visszajelzésekből ítélve kijelenthetjük, hogy olyan ember vagyok, akihez nyugodtan lehet fordulni szellemi segítségért. Sajnos vitákban nem vagyok túl jó, mert néha miközben a vita partner beszél, csak félig figyelek, mert közben már a magam mondandóját foglalom össze, így akár még fontos információkat is kihagyhatok. Ez nem jó tulajdonság, tudom, de az a baj, hogy szeretek okosnak tűnni, és annak az a legjobb módszere, ha összeszedetten beszélek. Persze az is megoldás lenne, hogy megvárom, míg befejezi, teljesen rá figyelek, majd utána szépen lassan felépítem, hogy mit is szeretnék mondani, csak én szeretek viszonylag gyorsan kommunikálni a vitákban. Sima beszélgetésekben természetesen normálisan működöm. Visszakanyarodva a tanács adási stílusomra, összegezve annyi, hogy általában megfontolt, logikusan alátámasztott, hasznos tanácsokat adok, a hiba az, hogy akkor is, amikor nem kérik és sokszor, ha olyan a téma, a kelleténél jobban is kiállok a véleményem mellett a probléma megoldásával kapcsolatban.

2018. nov. 3. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. A leírtjaid alapján, egy normális srácnak tűnsz, aki okos, van értelmes véleménye a dolgokról, (ami mellett ki is állsz) és az értékrended is rendben van. Szóval, ezesetben a kérdésedre a válaszom, igen.

(Tudom nem a kérdéshez tartozik, de nagyon szépen, választékosan, és összeszedetten fogalmazol.)

2018. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól esik hallani. A bók a végén neked is visszajár :)
2018. nov. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!