Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erkölcsileg szerintetek alja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsileg szerintetek alja dolog ha a párom mellett más fiút is * nézegetek *?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy srác akire fellángoltam év elején. (Új suli új osztály stb) szerencsére sikerült úgy ahogy kiábrá dulnom belőle és azóta van egy fantasztikus (nem is nevezem pasimnak mert úgy érzem ennél több van köztünk) társam, de még mindig van hogy az előbbi srác huncut mosolyát és barna szemeit nézegetem. (Egy tapló és nem igazán tűröm ha sértegetnek ahogy Ő is csinálta) Fájva bár de be kellett vallnom magamnak hogy imádom a mosolyát. Normális ez? Hogy egyik fiúnak a boldogságába szerettem bele, a másiknak a viselkedésébe és a hozzám való viszonyulásába?

(Igen elégcsúnyán pofára kellett így is esnem csak hogy az első srácnál meglássam a fától az erdőt és még így is úgy érzem kívánom azt a két bociszemet és huncut mosolyt.) Sokszor bűntudatom van ezért. Ha ez normális kérlek nyugtassatok meg, ha nem, hogy verhetném ki a fejemből a bociszemet?


2018. máj. 26. 02:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Így kezdődnek a megcsalások.
2018. máj. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem baj, mi fiúk is nézegetjük a lányokat, persze nem úgy, ha ott van mellettünk a párunk.

Egy életen át nem lehet vakságban élni. :)

Biztos azért sérteget, mert tetszel neki, ez 100%

2018. máj. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha a párod mellett másról ábrándozol akkor nem szereted a párodat. Ez ennyire egyszerű.
2018. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nem egyszerűen "más fiút" és nem "nézegetsz", hanem egy konkrét srácra szabályosan csorgatod a nyálad. Szerinted ez normális dolog egy kapcsolatban?
2018. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a pároddal, mert ezután jön az, hogy hasonlítgatni kezded a másik sráchoz, hogy ő mennyivel jobb képűbb, humorsabb, izmosabb..stb., azaz mindig a másik srác javára fog billenni a mérleg. Aztán jön az, hogy hatalmasra nőnek a szemedben a pasid a hibái, majd jön a filózás, amikor a pároddal csináltok valamit, hogy a másik sráccal milyen lenne ugyanez, és persze megint arra jutnál, hogy tuti vele jobb lenne. Ezután következne a pasid megcsalasa, ha épp a kiszemelted foglalt, akkor mással, mert ekkorra szépen lassan gondolatban elintézted magadban, hogy kiábrándulj a jelenlegi párodból.
2018. máj. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!