Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tegyek? Ez az első lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Ez az első lány aki mellett jól érzem magam.

Figyelt kérdés
Van egy lány, már vonzódunk egymáshoz, megcsókoljuk egymást de még nem mondtam neki hogy szeretném hogy együtt legyunk. Szerintetek jelentheti/jelenti a csók azt hogy már mi együtt vagyunk vagy mondjam neki hogy szeretném ha együtt lennénk?
2018. nov. 4. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha gyakran vagytok kettesben, szerintem már együtt jártok. Ne kérdezz tőle ilyesmit!
2018. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Szerintem meg valami kreatív módon tudasd vele hogy te már együttlétnek tekinted ezt vagy pedig kérdezd meg de ne csak olyan sablon szerűen. Sajnos sokszor van az a helyzet hogy nem tisztázódik mert hát egyértelmű aztán mikor félrelépés történik akkor az a mentség hogy hát nem voltak hivatalosan együtt.
2018. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Közöld vele, hogy együtt vagytok.
2018. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. nov. 4. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hívd a barátnődnek ha kettesben vagytok és az arcárol mindent látni fogsz.
2018. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!