Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá anyukámat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyukámat?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta szakítottunk a volt barátommal, anyukám viszont még mindig folyamatosan róla beszél és nyomoz utána. Ez engem nagyon idegesít mert nem vagyok kiváncsi az exemre.

Anya folyamatosan lájkolja a képeit és minden posztját,az exem meg mindenkinek azt terjeszti hogy én nyomozok utána. Hiába mondom anyának, nem érdekli hogy nekem ez nagyon gáz. Hogyan vegyem rá hogy ne lájkolgassa és nézegesse a képeit meg az ismerőseit?



2018. nov. 15. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kezedbe kerül a telefonja, bejelentkezve marad, akkor töröld ki az ismerősei közül. Jobbat nem tudok.
2018. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit invazív megoldás az anyuka facebookját meghekkelni (és fel fog neki tűnni, hogy hiányoznka az ex képei), de nem lehetne megkérni az exet, úgy állítsa be a posztjainak a láthatóságát, hogy anyuka ne lássa őket?
2018. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó anyagi helyzetbe van volt barátod családja ezért imponálna neki ha ilyen familliában tudhatná a lányát. Mondjuk elég gáz, hogy ő fut helyetted a fiú után , aki viszont neked már nem kell.
2018. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!