Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi az esélye, hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy ilyen korkülönbséggel együtt maradunk?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, barátom pedig 23.
2018. nov. 16. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Arra nincs esély, hogy te szűz maradsz egy felnőtt férfi mellett,akihez mellesleg te gyerek vagy
2018. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DollarDog ***** válasza:
Eléggé húzós azért ez a korkülönbség. Ha ugy vesszük akkor hozzá képest gyerek vagy. Mások az érdeklődési körök, valamint a gondolkodás mód is teljesen különbözhet. Persze vannak kivételek mint mindig, de eléggé elgondolkodnék a helyedben hogy megéri ez a huzavona a későbbiekben.
2018. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem esélyes. Nem éri meg ilyen kérdést feltenni mert csak ti tudhatjátok hogy mi a valódi szándék. És ezt itt senki nem fogja tudni megmondani hogy menni fog vagy nem.

Én 17 vagyok a barátom 21 és minden jól működik.

2018. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is telibe ugyan így van. Én 16, a párom 23.

Nekünk mimddn stimmel és egyikünk sem rövid távra, vagy átmenetire tervezte a dolgot.

Rajtatok múlik, hogy meddig lesztek együtt.

2018. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
7 ev nem gond de semmi nem garantalt
2018. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 éves voltam, mikor összejöttem az akkor 22 éves párommal. Még mindig együtt vagyunk, és azon vagyunk, hogy egész életünkben együtt maradjunk.


A korkülönbség nem számít, ne azt nézzétek. Az, hogy meddig maradtok együtt, csak rajtatok múlik.


20/L

2018. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!