Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok képtelen olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdfgh2.0 kérdése:

Miért vagyok képtelen olyan emberhez kötődni, aki szeret? És miért kötődöm, olyanokhoz szívesen, akik nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok kötődni, ahhoz aki szeret. Ha találkozok valakivel, aki úgy bánik velem, mint egy kutyával egyből megtetszik és úgy érzem szerelmes vagyok belé, de közben nem erre vágyom és mégis ez vonz. Aki normálisan bánna velem, azt meg elküldöm. Kérlek titeket segítsetek. Mi lehet a baj velem? Szeretnék végre normális kapcsolatot kialakítani.
2018. nov. 20. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küzdjed le magadban az egyikhez és építsd fel magadban a másikhoz vezető utat. Ha egyedül nem megy - fordulj pszichológushoz.
2018. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bántalmazáshoz szoktál , gyerekkori törés.
2018. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-asnak igaza van. Én kérdeztem a korod. Hasonló helyzetben vagyok csak majdnem 40 évesen. Most pszichológushoz járok. A mi a baj velem jellegű kérdés bennem is sokszor felmerült. Nos, a neve DPD, dependens személyiségzavar. Persze ennek is vannak árnyalatai. Nem azt mondom, hogy neked is ez van, de érdemes utánaolvasnod, hogy ne úgy töltsd el a következő 20 évedet ahogy én tettem.
2018. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!