Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Facebook-on miért nem igazolna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on miért nem igazolnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés
Be jelőltem pár egri-miskolci-debreceni-kövesdi lányt facebook-on ismerősnek! Ezek a városok vannak közel a mi falunkhoz vagy inkább viszonylag közel. De kevés igazolt vissza. Sőt mostanában már egy se nagyon igazolt vissza. Miért? Jól nézek ki ,bulikba is legalább minden 3-dik bulin mindig egy lány le akar állni velem táncolni. Némeikkel le is állok. Szóval ez is megmutja , hogy tényleg jól nézek ki. És sokan mondták is már nekem. (Nem beképzeltség) ismerek magamnál sokkal helyesebbeket is. Nem is ez a lényeg. Szerintem facebook-on is elég jó képem van kint. Olyat is halottam már olyat is ,hogy facebook-on nem nagyon lehet be csajozni ha normális lányról beszélünk. Megint kérdezem miért? Igaz ez nem társkereső. 1-2 tippem van. Ugye bár a facebook-on elterjedtek egyre jobban, ezek a “rosszlányok” szép szóval. Akik csinálják ott a sok “gusztustalan” dolgot meg a hülyeséget! És gyanitom igazam lesz! A normálisabb” lányok meg már gáznak tartják azt is , hogy egy ismeretlen srácot vissza igazóljanak! És ez nagyon felbsz. De eleve ha nem ez az oka , akárhogy is akkor is. Így aztán soha a büdös életbe nem lessz senkim! :( Max 20 éves koromig rá érek. Addig meg... utána meg élhetem az életem a 4 fal között egyedűl. Ezt nem úgy értem, hogy ha lenne barátnőm 20 évesen, nem jönnék már össze senkivel. De ha fiatal koromba nem lesz senkim, minek , minek idegeskedjek ezen ha 3-4 év után sem lesz barátnőm. Utána sem lesz ugyse! Ok persze 12 évesen volt barátnőm xd. De gyerek voltam meg eleve a csaj is igénytelen volt!

2018. nov. 26. 15:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve 17/F ezt is mindig el felejtem, de már felbasz :D!
2018. nov. 26. 15:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnek jelölés a neve. Ismernek téged?Nem! Akkor miért is jelölnének vissza? Aki visszaigazol, az meg általában ismerkedni akar, vagy csak azért jelöl vissza, hogy több ismerőse legyen. Talán ha nem neten próbálkoznál csajozni, nagyobb esélyed lenne.
2018. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De élőbe nem jó mert sok az olyan aki flegma. facen is elofordul de ott azert mas. Tudom ra tudnék irni. De az meg azert lenne bonyolult mert meg csak nem is az ismerosom. De majd ugylatszik rajuk kell irni ugy!
2018. nov. 26. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Olyan 2010-2013 között még bejöttek ezek a random jelölések , fiataloknál szerintem annyira nem gáz mint ha 25-30 éves emberek csinálnák.
2018. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1. tanulj meg írni mert borzalmas amit művelsz

2. ha jól nézel ki, és tetszel nekik úgy is visszajelölnek... max megkérdik hogy honnan ismered, de legalább innen ellehet kezdeni beszélgetni

3. hagyd a facebookot és menj fel tinderre (ha matcheltek legalább tudod hogy bejössz neki)

2018. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tinderen nincsen szerintem sok fiatal, meg igazán szép lány a fiatalt ,úgy értem 18 éves legyen max! De poénból fel akarok menni amúgy is! Hisz mindent ki kel próbálni egyszer az életben :D! Illetve sajna nem igy van, ha tetszek akkor sem igazól vissza. Vagy a profil képem rossz. Azon kivűl még van egy régebbi képem, lehet azt hiszik fake face, pedig a képemen van 106 like! #2 igen értem, de nem az a lényeg ,hogy divat e ha a lány normális!
2018. nov. 26. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

"pedig a képemen van 106 like"

Nem a like-ok számától leszel értékes ember. Ilyen hozzáállással meg ne is várd, hogy lesz valakid.

2018. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem ugy ertettem hogy erre bukhatnak hanem ebbol le vehetik , hogy nem kamu face!
2018. nov. 26. 16:35
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Tököt kéne növeszteni és nem neten próbálni csajozni, mert az szemmel láthatóan nem megy.
2018. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5 féle opciók vannak

1.vissza igazol mert ismer (akár látásból)

2.vissza igazol mert a képeid alapján bejösz neki

3.vissza igazol mert fb függő,arról megy neki hogy minél több ismerőse legyen

4.nem igazol vissza mivel nem ismer

5.nem igazol viszza mert a képek aplapján ronda vagy.

2018. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!