Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Facebook-on miért nem igazolna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on miért nem igazolnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés
Be jelőltem pár egri-miskolci-debreceni-kövesdi lányt facebook-on ismerősnek! Ezek a városok vannak közel a mi falunkhoz vagy inkább viszonylag közel. De kevés igazolt vissza. Sőt mostanában már egy se nagyon igazolt vissza. Miért? Jól nézek ki ,bulikba is legalább minden 3-dik bulin mindig egy lány le akar állni velem táncolni. Némeikkel le is állok. Szóval ez is megmutja , hogy tényleg jól nézek ki. És sokan mondták is már nekem. (Nem beképzeltség) ismerek magamnál sokkal helyesebbeket is. Nem is ez a lényeg. Szerintem facebook-on is elég jó képem van kint. Olyat is halottam már olyat is ,hogy facebook-on nem nagyon lehet be csajozni ha normális lányról beszélünk. Megint kérdezem miért? Igaz ez nem társkereső. 1-2 tippem van. Ugye bár a facebook-on elterjedtek egyre jobban, ezek a “rosszlányok” szép szóval. Akik csinálják ott a sok “gusztustalan” dolgot meg a hülyeséget! És gyanitom igazam lesz! A normálisabb” lányok meg már gáznak tartják azt is , hogy egy ismeretlen srácot vissza igazóljanak! És ez nagyon felbsz. De eleve ha nem ez az oka , akárhogy is akkor is. Így aztán soha a büdös életbe nem lessz senkim! :( Max 20 éves koromig rá érek. Addig meg... utána meg élhetem az életem a 4 fal között egyedűl. Ezt nem úgy értem, hogy ha lenne barátnőm 20 évesen, nem jönnék már össze senkivel. De ha fiatal koromba nem lesz senkim, minek , minek idegeskedjek ezen ha 3-4 év után sem lesz barátnőm. Utána sem lesz ugyse! Ok persze 12 évesen volt barátnőm xd. De gyerek voltam meg eleve a csaj is igénytelen volt!

2018. nov. 26. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
JY5,Válaszolonak igaza van!
2019. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

írj nekik hogy bocs az ismeretlenül jelölésért, van e kedve beszélgetni, xy vagy szeretsz pl koncertre járni vagy bármi program.

Engem is bejelöltek sokszor ismeretlenek, de nem jelöltem vissza, mivel én pl, néha véletlenül is bejelöltem valakit, és úgy gondoltam mi van ha engem is csak vélelenül jelölt, mert szerintem elég gyakori ez. ha nem véletlenül jelölt, mert véletlenül klikkelt egyet, akkor úgyis ír, gondolom én.

2019. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki igazol vissza mindenkit facebookon, néhányan még azt se, akit ismernek is.



Nem mindenki akar influencer lenni, hogy minél több ismerősei legyenek.

2021. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!