Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ötleteket...

Karácsonyi ajándék ötleteket keresek, Valami ötlet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom még csak November van de én már gondolkozom,hogy kinek mit vegyek majd karácsonyra☺

Nekik kell ajándékot találnom

-Anyu

-Apu

-két 8 éves kisfiú

-10 hónapos kislány

-5 hónapos és egy 3,5 hónapos kisfiú

-3 bátyám(20-on évesek)

-3 sogornőm

-Legjobb barátnőm


Csak értelmes válaszokat kérek!!



2017. nov. 12. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Teljesen mindegy, az a lényeg, hogy jó drága legyen.

Az 5 hónaposnak egy hp laptopot javaslok, a 3 hónapos talán beéri egy iPaddel is, nyárig.

2017. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat kértem!!

Szerintem a kérdésemben nem volt semmi olyan amiért ilyen választ kaptam de min1


Tudod nálunk szokás a kicsikéknek is ajándékot adni...ahány család annyi szokás...

2017. nov. 12. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Anyu: parfum vagy vasarlasi utalvany, vagy masszázsra utalvány

Apu: -II-

két 8 éves: könyv vagy puzzle

10, 5 és 2,5 honapos kölykök: zokni vagy vmi ruha a méretukben mert mindent gyorsan kinönek most

3 báty: passz

3 sogorno: passz

baratnö: passz

2017. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3-nak Köszönöm szépen😊
2017. nov. 12. 17:29
 5/14 Unikornispata ***** válasza:

Hello Unikornis társ!


Esetleg DIY is szóba jöhet?

2017. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Unikornis Társamnak: Azok nem☺
2017. nov. 12. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
a 3 egyéven alulinak semmi max színes zacsi, azzal elleznek egy darabig
2017. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek matrica, csoki, játék-markoló-gép, színező (mondjuk az annyira nem izgalmas), mehet bonbon is, saját készítésű sütemény mézeskalács díszek, nagyobb gyerekeknek legó, kis mecsboxok olyan mini autókák, szép kirakó, mini szobor, faliszőnyeg, telefonelőfizetés, magazinelőfizetés, pulóver, vicces póló de azért olyan amit még te is fölvennél lehet saját ötlet is meg készen rendelni; szakácskönyv vagy sima könyv, tollakra mindig szükség van, mesedvd, filmdvd, készségfejlesztős mesekönyv kevés szöveggel nemtom milyenek vannak de ahol mutogathatja a képeket, hogy "mutass rá, melyik a kacsa" és akkor egyszer a kisvakond útrakerekedett és nemtom találkozott a Mici mackóval ozt jó napot!:) Amúgy nem tudom, nagyon nehéz, pl törölköző, párnahuzat, nemtom miket lehetne még, bögre, nemtom.
2017. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Unikornispata ***** válasza:
89%
Sparban most van 3x15 teafilter adagolós dobozban és hozzá üvegből maci alakú mézadagolkó.1500 HUF :D
2017. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!!!❤
2017. nov. 13. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!