Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudjam, hogy végleges-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy végleges-e? #szünet

Figyelt kérdés
A barátomnak kb 3 hónapja meghalt a papája, akivel nagyon jó kapcsolata volt, és azt kérte, hogy tartsunk szünetet, mert jelenleg nem érzi magát erősnek ahhoz, hogy egy kapcsolatot képes legyen fenntartani. Én nem akartam neki elhinni, hogy egy ilyen indok miatt szeretne tőlem eltávolodni, ezért többször is megkérdeztem hogy mit rontottam el, min változtassak hogy ne zárjon ki végleg, de mindig az volt a válasza, hogy nem velem van a baj, és semmit sem rontottam el, egyszerűen magányra vágyik és nem akarja hogy látnom kelljen ami vele van. Ennek ellenére a többi barátjával találkozik ugyanúgy, csak velem nem szeretne. Egy ideig próbáltam megkeresni, hívogattam, beszélgettünk, de ha én nem keresem, akkor ő sem fog. Meg mások is azt mondták, hogy várjam meg még ő keres, felesleges nekem rohangálni utána, ha ő nem akarja.. Számomra ez nem indok ahhoz, hogy egy kapcsolat véget érjen.. ráadásul úgy, hogy ő maga sem tudja hogy később mit akar. Teljesen elbizonytalanított mindennel kapcsolatban. Nagyon jó kapcsolatunk volt, ő akart velem minden áron összejönni, nagyon nagy szavakkal élt, elkezdte velem tervezni az életét, tudta hogy velem szeretne maradni amíg csak lehet, erre most teljesen kizárt az életéből..

2018. dec. 3. 11:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, megcsalt a hátam mögött.. ráadásul nem is tőle kellett megtudnom. Nem bírt őszinte lenni velem.
2018. dec. 22. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!