Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon hosszú kapcsolatom évelején véget ér, jött a depresszió és a többi. Végre túlléptem és elkezdtem randizni. Jött egy lány 1 hónapja, itt lakik tőlem 300 méterre. Elkezdtünk talàlkozni, 7-ből 7x találkoztunk 2 héten át. Eljutottunk a csókik plusz már 4x átjött hozzám és én is voltam nála. Szóba hoztam hogy hosszú távon nem a legjobb hogy ilyen sokszor találkozunk, het 3-4-5 alkalom elég lenne, mondta hogy ő is így gondolja. Viszont eltelt 2-3 hét és Fb-n beszélünk de 1 héten 1x max 2x talákkzunk 1órát. Tegnap azt mondta hogy féltékeny f*** vagyok mert egy másik sráccal aknek tetszik (nyílt titok) sokka de sokkal többet találkozik. Mondtam neki hogy ha nem akar többet tőlem akkor hagyjuk, nem gond hisz az elején tartunk, megesik az ilyen. De erre jött azzal hogy szó sincs ilyenről, nagyon kedvel stb. Mindig a kifogásokat hozza ha találkozásról van szó, ha meg találkozunk a telefont nyomkodja, exéről beszél hogy milyen jó pasi plusz a másik pasi akivel talákozik és elmondása szerint csak barátok. Ezek mellett rendszeresen fel*zgat hogy aztán azt mondja hogy megy haza. Megmondtam neki hogy ha nem akarja akkor elfogadom, vàrok de nem csinálja ezt mert eleinte jópofa volt, most idegesitő, erre mondta hogy jó velem játszani és majd amikor lefekszünk nagyon kívánni fogom. Valakinek ilyen tapasztalata van? Mégis hogy kezeljem ezt? Mert nagyon fujja hogy kedvel és velem akar lenni de nem ezt érzem. Mind a ketten 20 évesek vagyunk, nem vagyunk kisgyerekek most tanácstalan vagyok. Leszivesebben ott hagynám a f***ba mert nekem ez így bű*lik és sok is de viszont kívánom az együtt létet (nem a sz*xre értem), jó lenne ismét komoly kapcsolatban lenni mert egyedül nagyon rossz.

2018. dec. 4. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad neki, hogy túl sok ezért begurult és most feltekennye tesz. Hogy hogy? Mivel neked túl sok volt belőle akkor majd más értékeli a társaságát.


21/L

2018. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy sok belőle. Hanem hogy ha mindem nap együtt vagyunk 3-4 órát, akkor hosszabb távon ez unalmassá teheti az egészet. Heti 3-4-5 nap elég. Ezt tartom is.
2018. dec. 4. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos szeret játszadozni veled...

De az is lehet hogy az a másik pali meg az exe egy paraszt aki nem értékeli, és te vagy az egyetlen aki úgymond jó vele(ez csak feltételezés)ezért tölt veled is időt , vagy csak szimplán úgy csinál mintha nem is lennél érdekes, hogy aztán neked rossz legyen, és ezt valamiért élvezi.De tudom milyen érzés és tényleg nagyon rosszul tud esni hogy másokhoz viszonyít (exed)kvázi féltékennyé akar tenni...

Értem hogy kívánod az együttlétet, de ez hosszútávon elég rossz...

Szerintem magyarázd el neki újra a problémát! :))

2018. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A leírtak alapján szerintem engedd el azt, hogy komoly kapcsolatban leszel vele, ezek már most rossz jelek.

Abban igazad van , hogy az elején éjjel nappal nem lehet együtt lenni (én is itt rontottam el.


Ha összejössz vele és megy az idő egyre jobban fog fájni ,hogy neked isteniti a csíra exét meg ki tudja még hány "jo pasi". Szerintem csak kapd el ahányszor lehet, de ne tervezz vele hosszú távra


HA neked tényleg hosszú kapcsolat kell akkor keress olyan lányt aki nem kavar egyszerre több palival, nyílván nem neked fog dicsekedni azzal, hogy ki mit csinált meg, de már az is sok hogy ilyeneket mond a többi palirol


23/f

2018. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Rajtad se lehet kiigazodni, hallod. Először kéred, hogy ritkábban találkozzatok, most meg ideges vagy, amiért ritkábban akar találkozni. Ő kimutatja a vonzalmát azzal, hogy simogat, bújik, csókolgat, te ezt gonoszságnak veszed, merthogy te ettől felizgulsz. Alig egy hónap után köteles lenne kielégíteni téged, mert szerinted anélkül “bűzlik” hiába mondja és mutatja is, hogy kedvel és vonzódik hozzád. Tulajdonképpen mi bajod van?
2018. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kevesebbet és nem ritkàn. Szerintem a kettő különbözik. Konkrétan mondam hogy heti 3-4-5 alkalom a legideálisabb. Heti 1 alaklom az is 1 óra...a kevesebb nem ritkàt jelent. A másik meg. A farkamat fogdossa, leveszi a pólóját és a melltartójàt. Rám ül és lovagol persze ruhában. Csók, simogatás még oké lenne. Felizgatás már nem annyira...
2018. dec. 5. 00:09
 7/7 anonim válasza:

Legyél már tökösebb!

Egyfelől, ha minden klappol egy induló kapcsolatban akkor se mondj olyat hogy találkozzatok kevesebbet. Ha azt gondolod az a jó, akkor intézd úgy a találkákat, irányíts ebben te.

Ez a kislány meg pótléknak használ. A felesleges idejében húzza az agyad. A saját egóját tömi veled, hogy hatással van rád. De ennyi.

Keresgélj más irányba, őt meg felejtsd el!

2018. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!