Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Annyira zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavar, hogy a párom asmr-okat néz amikben lányok nyammognak vagy konopnak vagy mittudom én mert hogy az ellazitja. Most ilyenkor mit csináljak azzal ha zavdar? Nagyon idegesít én akarom ellazitani nem ilyen bolondok xd

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

11.-nek.


Igen, ha a barátnőmet szeretem, de pl. nem akar popós szexet, akkor igen, keresek szolgáltatót.


Miért ne?

2018. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, remélem a 12es válaszából is láthatod, hogy milyen emberek bólogatnak többnyire az ilyesmi dolgokra.

Ami az egyik embernél egy átlag dolog akarna lenni, az más számára undorító esetleg hülyeség.

De remélem láthatod is, hogy ilyen jellegű kérdéseket mért nem kell feltenni.

2018. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
így jártál kérdező. ha zavar nem kell ott lenni mikor hallgatja. ja várj xd-t írtál kisbetűkkel, kb 14 éves lehetsz, így már érthető a frusztráltságod. menj vissza cs-zni
2019. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Annyira imádom a névtelen oltogatokat :D majd ha írtok nekem nevet akkor lehet dumálni addig meg viszlát :D

Nem hatnak meg az ilyen élettelenek

Kaptok egy piros ujjat aztán csao

2019. febr. 2. 10:25
 15/15 anonim válasza:
Valószinűleg vágyik a gyengédségre ami nem azonos a szexel. Ad meg neki te!
2019. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!