Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos, hogy ebbe belegondolok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ebbe belegondolok valamit?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt csinalja a baratom (tobb, mint 1 eve vagyunk egyutt) hogy amikor nem vagyok ott o legalabb 2-3-ig fent van. Ezt onnan latom, hogy ha felkelek az ejszaka soran, megnezem, az idot, es latom, hogy visszairt megnezem. Tehat meg messengeren is aktiv. Rakerdeztem, hogy miert van ez? Miert aktiv, beszel valakivel? Beteg es mostanaba nagyon faradt volt meg minden, de azert ebren van.. azt valaszolta, hogy nem beszel senkivel , csak a teloja jelzi rosszul, mert ha hasznalja, akkor valamiert aktivnak jelzi. Volt tobbb ilyen eset, de a tegnapit arra fogta, hogy epphogy annyira fajt a hasa, hogy nem tudott aludni, ma meg talalt egy jatekot, amit kiakart jatszani, mert olyan jo.

En elfogadom ezt, meg ilyenek, engem egyedul az zavar, miert aktiv. Mert az nem teljesen magyarazat, amit o adott. Mert pl tegnap 2-kor felkeltem, felmentem messengerre es egybol kiszurta, hogy fent vagyok meg csak vissza se irtam neki. Lehet tul reagalom, nem tudom, de engem ez azert zavar. Mondjatok meg, ha rosszul latom a dolgot



#éjszaka #zavar #Teleron
2018. dec. 25. 05:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Hibakert bocsii, figyelmetlen voltam
2018. dec. 25. 05:51
 2/6 LeniDavisJr ***** válasza:
100%
A messenger, ha csak saját magad nem jelentkezel ki, mihelyst internetet érzékel, azonnal elérhetőre állítja magát. Függetlenül attól, hogy beszélgetsz-e éppen valakivel, vagy éppen csak youtube-ozol. Szerintem csak félreérted a helyzetet. Túlgondolod a dolgot.
2018. dec. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Fenn van éjjel, pedig eddig nem volt. Ez új szokás. Valami ébren tartja. Biztosan nem az üres képernyőre mered egész éjszaka.


Azt mondod, többször is ráírtál, és minden alkalommal válaszolt. Tehát nem igaz, hogy csak bekapcsolva maradt valami. Ott van ő is a gép előtt. (Vagy telefon, mindegy.)


Beteg és fáradt volt. Mi baja volt? Fiatal emberről van szó (gondolom, mert ez itt a Tini párkapcsolatok kategória), tehát nem lehetett nagyon súlyos, krónikus beteg. Ha azonban valóban fáradt lenne, nem lenne fenn éjjel. Tehát: ez az állítás sem igaz.


Fájt a hasa, azért nem tudott aludni. Ha valakinek annyira fáj a hasa, hogy nem tud aludni (pláne fáradtan), az nem messengerezik, hanem fetreng, hány, fosik, szenved.


Azt mondja, talált egy játékot. De nem mondta el, milyen játék. Nincs címe, nem tudni, miféle játék. Nem akarta veled megosztani, pedig ha az ember talál valamit, ami izgalmas és érdekes, elsőként a párjának mondja el. Azért a párja.


Nem reagálod túl. Ez a srác folyamatosan hazudik és rejteget előled valamit. A válaszai nem válaszok, csak le akar pattintani. Hiába vagytok egy éve együtt, egyáltalán nem vagytok egymáshoz közel.


Azt javaslom, közöld vele, hogy szakítani akarsz. Mindegy, hogy valóban akarsz-e. Figyeld, hogy reagál. Lefogadom, hogy vállrándításnál többet nem fog. Nem fog megpróbálni visszatartani, nem fogja megkérdezni, miért, nem fog könyörögni, hogy ne hagyd el.


Ne ragaszkodj hozzá. Csak egy idegen, akivel tizenévesen kavartál.

2018. dec. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azert irom ki, hogy ocsaroljatok, itt panaszkodjak, hanem gyakorlatilag azert, hogy segitsegek eltondeni, hogy ez a dolog problemas vagy nem. Mert en nem reagalom tul ugy veresen komolyan, de kozben meg se tudom felvalrol venni a dolgot. Erdekel a TI velemenyetek, nem a bunkoskodas
2018. dec. 25. 09:02
 5/6 LeniDavisJr ***** válasza:
Előző vagyok! Nem a kérdezőnek válaszoltam, hanem a 3.kommentelőnek!
2018. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh, bocsi akkor. Nem baj, ugy is meg fog ide irni biztosan valami rossz indulatu nekem:D
2018. dec. 25. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!