Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos ha rosszul esik, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha rosszul esik, ha egy ilyen nap után nem találkozunk? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Barátom dolgozik, majd haza ér a munkából és ha van hova, akkor megy maszekolni.

Mind a ketten otthon lakunk még a szüleinknél. Én iskolába járok még ebben az évben.

Most éppen szombaton is dolgozott estig déltől. Tegnap találkoztunk, együtt aludtunk, de ma azt mondta nagyon fáradt és nem találkoztunk. Nekem ez nagyon rosszul esett mivel tegnap többet dolgozott még is együtt aludtunk. Ezt elmondtam neki, veszekedtünk rajta. Szerintetek sem jogos ha meg vagyok ezen sértődve, és úgy érzem mindig minden akkor és úgy van ahogy ő akarja csak mert ő dolgozik és fáradt? Érdemes ezen felháborodnom? Vagy mivel ő dolgozik és maszekol utána általában ezért ezt el kéne néznem neki?

18l 20f



2017. okt. 28. 23:30
 1/2 anonim válasza:
Én bármit megadnék azért, hogy a barátnőmmel lehessek, szó szerint. Megértem a helyzeted, és lehet én is felháborodnék ezen :/
2017. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

DOLGOZIK!

Lehet, neked hihetetlen, mert egész nap a seggeden ülsz és vakarod, de van, akinek napi 7-8 óra fizikai munka után ÉLNI nincs kedve.


Amúgy ilyen hiszti után én kétszer meggondolnám, hogy együtt maradjak-e veled.

2017. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!