Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lány 23 éves fiúval?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 23 éves fiúval? Működhet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és van egy 23 éves fiú aki nagyon tetszik,úgy veszem észre kölcsönös. Nagyon sok ez a korkülönbség? Csak mert én olyat is ismerek hogy 15 éves 27 évessel,és jól megvannak de sokat bántják a csajt.. Működhetne szerintetek? Vagy mondjak le róla?

2018. dec. 25. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem nálatok nem a kor hanem a személyiség a döntő. 23 évesen nekem is volt 16 éves barátnőm, nagyon jól megvoltunk, csak sajnos másfele sodorta az élet. Hajrá :)
2018. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Ő fősulis/melózik. Csajozik. Él.

Te meg süldő lány vagy, suliba jársz, anyu beleugat mindenbe,...

2018. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Működhet, hiszen szeretitek egymást
2018. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam így a barátnőmmel. Működni működik, sőt még nagyon is érzelmileg viszont ott volt az a dolog a levegőben amitől féltem hogy ő még csak most akar bulizgatni én pedig már tényleg komolyan gondoltam a kapcsolatot.
2018. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig működhet. De általában meg szokott bukni a kapcsolat egy idő után. A fiatalabb nagyon sokat fog változni az évek alatt, míg kialakulóban van a személyisége, nézetei, értékrend. A 23éves már kevésbé fog változni.
2018. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell eldönteni :)

Több mint egy éve ismerem a barátnőm.

Fél éve vagyunk együtt.

Nem mondom, vannak néha nehézségek,.kisebb viták.

De még senkivel nem értettem, értettük meg egymást ilyen jól.

Szeretjük egymást.

És eddigi kapcsolataim közül, most teljesen máshogy érzem magam,

Nem kapom fel a vizet apróságokon, megértőbb vagyok.

És a lány is, nagyon megértő.

Kölcsönösen eltudjuk nézni egymás hülyeségèt :)

És még senki nem volt akivel tényleg mindent mwgtudok beszélni.

16/24


Itt általában az a kérdés, a srác szeret e téged ?

Mert ez a mai világ egy kalap szar ....

Azt döntsd el, te mit érzel, mit érzel jónak, e szerint dönts, ne mások véleménye alapján :)

2018. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Működhet de szerintem ég 16 éves lány meg túl éretlen egy 23 éves palihoz. Nem tudom miről lehetne komolyabban beszélgetni pl. Hányás lett a töri dogád vagy mi?
2018. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!