Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exxel kapcsolatos velemeny....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exxel kapcsolatos velemeny. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mi? 1 eve szakitottunk 3 evig jartunk tobbszor is felmerult h szakitunk aztan csunyan valrunk el majd em 3 ev utan.de 1 osztalyba jarunk en exem es a mostani csaja akivel a szakitas utan 1 hetre ra ossze jott. Gyors valtas. Szerelmes voltam o is belem. Fel eve nem neztunk egxmas szemembe most igen.es kirakta facera kep legszebb lanynal a vilagon fotizassal es profi kepeket de a csaj nem is szep annyira. Oke mindenkinek mas. De elejen is leirta mire kell neki a csaj. Mire is. Meg du.ra meg tanulasba segitsen. Fura h pint aznap mikor egykas szemebe neztunk rakta ki facera.mintha maci a mezet. Ugy erzem nem kapja meg ezert nyal. Igy ikyen szoveggel neki. V szerintetek? Nem vagyok nagykepu de en jobbnak tartoma csajnal magam.neha ugyerzem direkt elottem vannak jatszanak gyors megoleli stb. Mit gondoltok?
2018. dec. 29. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
1 osztályba jártok, egymás szemébe néztetek és már egyből azt hiszed, hogy miattad csinál mindent? Gyorsan túllépett rajtad, hiába a 3év, éretlenek voltatok a kapcsolathoz. Hány éves vagy egyébként?
2018. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amugy abban igazad lehet 15 evesen eretlenebb voltam de lassan kozel a 19 hez egy ev alatt tensleg mas is mondta erettebb a gomdolkodasom mint a mostani 18 eveseknek
2018. dec. 29. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Érettebb a gondolkodásod mint a mai tiyennyolcéveseké. Hahaha. Provokáló kérdés?
2018. dec. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!