Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel Boldog párkapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel Boldog párkapcsolatban vagyunk de messze élünk egymástól meddig tarthat így a szerelem?

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem vagytok ti semmilyen parkapcsolatban, ha allando jelleggel tavol eltek egymastol.


Lehet lepontozni, de a tavkapcsolat nem mukodik, mindegy mennyire szeretned vagy mennyire vagyakozol ra es naponta hany orat toltotok messengeren vagy viberen.

2018. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De attól szeretjük egymást
2018. dec. 3. 18:22
 3/14 anonim válasza:
mennyire gyakran taliztok attol fugg, valamint hogy mikor lesz az az ido (tanulas vagy munka miatt) hogy vegre sokat lesztek egyutt, kozel egymashoz?
2018. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is, távolról sokminden másnak tűnik, mint testközelből. Távolról az ember könnyebben idealizál...szebbnek, jobbnak képzel dolgokat
2018. dec. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Csak rajtatok múlik. Mi kb egy éve jártunk és épp összeköltöztünk amikor a barátom kapott egy olyan állásajánlatot, amit józan ésszel nem lehetett visszautasítani... 1000 km-rel arrébb. Nekem meg ugy ott volt a saját munkám, amit nem hagyhattam ott csak úgy. Egy éven keresztül kb. kéthavonta sikerült egy-egy hétvégére találkoznunk. Mindenki, de tényleg mindenki azt mondta, hogy úgyis szakítani fogunk. Nem lett igazuk. :P Nagyon hiányoltuk egymást, osztottunk-szoroztunk, az lett a vége, hogy ott hagytam azt az állást és a barátom után jöttem, azóta is együtt vagyunk, most már több mint 6 éve.

Ne hallgass a károgókra, ha tényleg szeretitek egymást, akkor addig tarthat, ameddig csak kell, míg nem sikerül közelebb költöznötök egymáshoz. Sok sikert! :)

2018. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
5. vagyok, csak azt tenném még hozzá, hogy a "károgók" nem az előző válaszadókra vonatkozik, csak tapasztalat, hogy sokan nagyon borúlátóak távkapcsolat ügyében.
2018. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"De attól szeretjük egymást"

A nagy lótuszt! Nem egymást szeretitek, hanem az egymásról magatokban kialakított, idealizált képet, ami legtöbbször köszönő viszonyban sincs a valósággal.

2018. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4. vok. Sok tényezőn múlik. Lehet bármi. Egy kapcsolatra akkor sem lehet "mérget venni", ha nincs a távolság. Az ember eleinte szebbnek lát mindent, mert hinni akar a kapcsolatban - és "önhibáján kívül" többet lát bele (esetenként) - mint ami van benne. Az idő dönti el. A távollét viszont még plusz rizikó...(ha, most nem is tűnik annak)...én drukkolok mindenkinek
2018. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ragnor ***** válasza:

Tudományos értelemben véve a "szerelem" max 1,5 év. Ha ennél tovább tart, az már betegség és kezelni kell. (Kivéve, ha mindkettőtöknek adott ez a rendellenesség)

Ez elég idő kisipabizálni a dolgokat

2018. dec. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4. és 8. vok. (nem mai gyerek). Érdekes dolog ez a "szerelem". Lehet, az ember nem is tudja, (vagyis nem úgy van, ahogy gondolja) - nem is biztos, hogy a "szerelmes" a lány twstébe - lelkébe "szerelmes", hanem vannak Úgymond "imponáló" tényezők - és talán azokba - vagy netán saját magába (szerelmes) - az adott körülmények közt. Cifra egy dolog ez. Ingoványos terület.
2018. dec. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!