Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK! Jól gondolom szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Jól gondolom szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja van barátom. Mielőtt összejöttünk kb egész nap beszéltünk, kedves volt velem, figyelmes. Mikor összejöttünk az első 1-2 hétben változatlan volt a viselkedése. De mostanában elkezdett hanyagolni. Nem beszélünk órákat, megszakadozik a beszélgetés és kevesebbet is beszélünk. Most is kb 3 órája beszéltem vele utoljára, viszont még mindig aktív. Szóltam neki ez miatt hogy rosszul esik hogy csak én keresem, én hozok fel témákat és arra is csak tömör válaszban válaszol. Mióta szoktam talán változtatott de érzem még mindig nem a régi. Találkozóknál nem viselkedik furán. Szóval szerintetek? Velem van a hiba, rám unt talán? Ha igen hogyan szerezzem vissza a figyelmét?

2018. dec. 30. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne tapadj rá ennyire! Így megfojtod, hagyd élni, nem kell órákat beszélni egy nap. Nem ettől fog veled maradni, nem ettől lesz működőképes egy kapcsolat. Sőt ezzel inkább eltaszítod magadtól, mert nem kap levegőt és 1 hónap után már elvárás számodra, hogy folyton tudd hol van és mit csinál. Nőlj fel egy kapcsolathoz, mert így nem csak a másik fél, de te is szenvedni fogsz.
2018. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nem keres te se keresd ne massz mindig a seggebe, lehet hogy nyugi es ter kell neki.

Ha annyira fontos vagy neki akkor keresni fog es valtozni de ha egy mod van ra ne add magad oda neki egyhamar mert meg koztetek ez a kapcsolat nagyon instabil. Ismerd ki aztan komolyabbra fordulhat ha egyutt maradtok

2018. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az kell hogy minden lépéséről tudjak. De egy nap kb alig beszélünk🤷‍♀️
2018. dec. 30. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem fiú vagyok, de azért ìrok én is. Nem tudom hány éves vagy, de én ahogy kicsit idősebb lettem azt vettem észre magamon, hogy nem azt a kapcsolatot élem meg szuper jónak és boldognak amiben 0-24ben dumálunk. Kell a kommunikáció,de ha csak nem 14-15 évesek vagytok ,szerintem normális ha nem beszélitek át az egész napokat.

Szerintem ha élőben változatlan, akkor ne aggódj. Talán csak az a fajta aki nem preferálja a netes beszélgetéseket( ez a "randizós" időszakban azért lehet más, mert ott még jobban az ismerkedésen van a hangsúly.)

2018. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Istenem, egy kapcsolat nem arról szól, hogy folyton chat éltek messengeren. Ha nincs miről beszélni, akkor egyszerű: kicsit legyél mással, vagy nézz meg egy filmet, es hagyd élni. "Én hozok fel témákat"...ugyan mar. Nem felhozod, hanem betegesen keresed. Ez mindkettőtöknek egy kínos szitu, es ha így folytatód, valóban elkezdheted idegesíteni. Szépen találkoztak, együtt töltöttek időt, hagyjuk mar a mesterkélt messenger szart. Ha velem így viselkedne egy pasi, aki mellesleg a legérdekesebb, legviccesebb es leghelyesebb,ma kivel valaha találkoztam, öt is megunnam.mert aki így viselkedik, az nagyon rosszul értelmezi az emberi kapcsolatokat, amiből én kosz, nem kerek
2018. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Folytatod* találkoztok *

Bocs a hibakert

2018. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pontosan azt a hibát követed el amit velem is eljátszottak és szóltam is emiatt az hölgyeménynek 3x, nem vette a lapot, kiadtam az útját.


Szeretem én is ha valaki ennyire keres vagy érdeklődik, de azért szoktam mondani: "Legalább a WC-re hadd menjek már el egyedül."


21/F

2018. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Azért hanyagol, mert nagyon tapadsz rá. A fiúk nem azt szeretik mikor egy lány küzd értük,hanem mikor ők küzdhetnek egy lányért. Tehát kezdd el vele azt csinálni amit ő veled. És meglátod egyből érdekelni fogod. Gondolj bele, hogy ő mikor hanyagol téged,akkor téged egyre jobban elkezd érdekelni,tehát ha azt akarod hogy felfigyeljen rád és újra érdekeld,csináld vele ugyanazt! Ne válaszolj azonnal minden üzenetére,csak 4-5 percenként mondjuk.
2018. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tapad ő. Azt hiányolja ami azelőtt volt mielőtt összejöttek. Az igazság az, hogy izgalmas voltál amíg te voltál a "préda" és benne volt a "vadászösztön". Most, hogy már az övé vagy nem vagy annyira érdekes. Valószínűleg nem is szeret csak egy biztos pont vagy aki, ha unatkozna ott van.
2018. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. ha én nem keresem ő nem teszi csak néha, hiába szóltam neki. Nem szeretnék újra szólni mert az tényleg úgy jönne le, hogy tapadok. Nem várom el azt sem minden percéről tudjak csak az esne jól ha többet foglalkozna velem és néha ő is megkérdezni milyen napom volt, vagy ő kezdeményezné a talit. Ez olyan nagy elvárás lenne?
2018. dec. 31. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!