Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korban 6 év különbség sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korban 6 év különbség sok?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg. Nagyon kedveljük egymást és érettnek tart a koromhoz képest.

Nem járunk még, de nagyon jóban vagyunk.

Én 18F, ő 24L.



2019. jan. 1. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kor az ami a legjobban számít( bár egy 8 éves ne legyen egy 60 évessel szerintem...) Ha kedveled akkor gyerünk.
2019. jan. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nem sok.
2019. jan. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Aruka válasza:
A ti esetetekben nem sok, gondolom nem is igazán érzõdik, hisz még hasonló lehet az érdeklõdésetek.
2019. jan. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

SZERINTEM Ha a lány az idősebb akkor sok ,mert mások lesznek az elvárások a későbbiekben.


Ettől függetlenül megprobalhatjatok SZERINTEM.



16/L

2019. jan. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom

Az unokatesomnak volt egy ilyen kapcsolata de a csaj csak játszott vele

Nem er ezért hosszútávra viszont a fiú igen és nagyon pofára esett

Most úgy néz ki h 1 kilót fogyott és pial mert nem birta feldolgozni

Valahogy azért összekaparta magát

Ja persze a csaj volt olyan h hétvégén elment haverokkal és nem hívta a meg ot soha

Meg mikor pont a születésnapján szakított vele mikor épp egy bazidraga étterembe akarta elvinni persze időpontra


Nem rudom h nálatok hogy lesz mert lehet h később kialakul a csajba is h “annyira fiatal hozzam és hat ez nem menő” hülyeség

Azért vigyázz és ne csalodj

De sok boldogságot ha esetleg tévednék mert ugye nem ismerem a lányt csak hat rossz volt a példa ;)

2019. jan. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yuno96 ***** válasza:
Ha nem a testvéred, akkor nem para
2019. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem sok.

Én mikor megismerkedtem a barátommal 16 voltam ő 21.

És 2 éve együtt vagyunk ☺️

2019. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!