Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nincs semmi komoly köztünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi komoly köztünk, mégis zavar, hogy nem olyanok a dolgok mint régebb, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem már egy ideje egy srácot.(neten)Napi szinten beszéltünk/beszélünk. A legelején minden nap órák hosszát videochateltünk, késő este is, vagy ha nem akkot pedig messengeren. Távol élünk egymástól,de tervezünk találkozni. Egy tipikus olyan fiú aki számomra álom. Mindent megbeszélünk és elmondunk egymásnak, nagyon humoros, tele kedvességel és empátiával. Általa voltam képes 2 év után elfelejteni teljesen az exem által okozott "károkat". Sokszor mondja,hogy kedvel,és imádná,ha egy olyan csaj lenne a barátnője mint én. Mindenben számíthatok rá, írhatok neki ha valakire szükségem van,hogy meghallgasson és örvendek,hogy ő is bízik bennem és keres,ha baj van.

Azonban az utobbi időben nagyon felszinesek a beszélgetéseink és ez kicsit zavar...Arra is gondoltam,hogy biztos elfoglalt hisz a rokonai ott vannak náluk,és mondtam is neki,hogy ne legyen bűntudata,hogy nem velem foglalkozik,mert nincs hozzám kötve...de félek. Mi van ha ezek után,már nem is beszélünk többet? Ma realizáltam,hogy mennyire is hiányzik a társasága. Le kellene kopnom róla?

16/L és ő 19/F


2019. jan. 1. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy ő csak barátként vagy lelkitársként tekint rád és időközben került valaki neki ? Ha tényleg annyira közeli a kapcsolatotok, írj neki és kérdezd meg hogy mi történt vagy mivel bánthattad meg, hogy másképp viselkedik.

Remélem kicsit segíettem.. 18/l

2019. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Fogalmam sincs,nem hinném. Mindig is bíztattam,hogyha lány jön az utjába csapjon le rá,és miattam ne legyen bűntudta (többször is ki emelte,hogy nagyon kedvel és,hogy nem akar elveszíteni). Szóval ezt elmondaná.

2019. jan. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!