Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolatban lehet olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban lehet olyan h az egyik fél bújos a másik meg egyáltalan nem?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt.Szeretem meg elmondása és tettei alapján ő is engem de folyton aggaszt valmai vele kapcsoltban.Mindig én kell megölelnem,megcsókolnom valahogy olyan érzést kelt ez bennem mintha ő nem akarna vagy csak én vagyok nagyon rámenős.Nekem a fizikai kapcsolat fontos szeretem érezni,hogy a másik ott van mellettem ,szeretem érezni az érintését,a bőrét az illatát.Eddig csak olyan fiùkkal volt dolgom akik rám másztak sőt néha erőltették a dolgot,a csokolózást meg mindent,minden egyes pillanatban keresték az alkalmat,hogy hozzám érjenek.Jól esett mert egy részből èn is ilyen vagyok,ezért is furcsa most nekem ez a helyzet.Amikor iszunk e gy keveset akkor felenged , ő is hozzám bújik.Nem tudom,csak merev meg félős vagy nem kíván engem vagy esetleg csak ez a tipusú fiú?16L

2019. jan. 2. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak az a "típusu" srác. Egyébként igen. Simán lehetséges így egy párkapcsolat. De ez ha nálad gondot jelent, a legjobb ha mrgbeszelitek.
2019. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
13%
Értem tehát az elvárás az, hogy az első randin markolják meg a segged. :D Akkor ráfaragtál láthatóan a pasid inkább beszélne veled ehelyett. Kinek mi.
2019. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsóra inkább nem reagálok...A gyk-n várható ,hogy valaki mindig sértegetni kezdi a kérdezőt.Gratulálok!Tartjuk a szinvonalat!🤗🤗🤗💪💪
2019. jan. 2. 20:33
 4/5 NagyPamela válasza:
Szia, habár én lány vagyok, én se vagyok az a bújós fajta, de ez nem azt jelenti hogy nem szeretem a párom, szimplán nem vagyok az a fajta:)
2019. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szimplán azt akarja mutatni hogy ő a férfi és ennyi. Majd ahogy be nő a feje lágya felenged ;).Addig is itasd le párszor ;) . Vagy beszéld meg vele hogy igen is te is akarod hogy rád másszon néha kicsit..abban nincs semmi rossz ugyebár..sőt ;). Szóval szerintem tipikus srác..nem félénk :D. Sok sikert hozzá..
2019. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!