Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm gyereket akar és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyereket akar és nem érti meg hogy én még nem akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2-3 naponta mindig felhozza nekem hogy gyereket akar, de már a f****szom ki van hogy állandóan ezt hajtogatja nekem. Még csak 19 éves vagyok ő meg 18 . én már dolgozom de ő még sulis. Mindig el magyarázom neki hogy ez még túl korai. Nem vagyunk olyan helyzetbe hogy egy gyereket vállaljunk , meg hát én sem akarok még. Én még élni akarok, egy másik autót szeretnék, meg szeretnék venni magamnak mindent, amit eddig nem tudtam és szükségem van rá, nem egy gyerekre költeni. Ezt minden egyes alkalommal el mondom neki, és csak a hiszti megy. Már nem tudom hogy mit csináljak vele. Mondtam neki ha leszünk olyan anyagi helyzetben hogy külön tudunk menni lakni és ő is fog dolgozni akkor el lehet rajta gondolkozni. de így???? Mit tegyek???
2019. jan. 12. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha elkapta a tejláz így vagy úgy de felcsináltatja magát. Vagy veled vagy mással. Ha nem akarsz te lenni az áldozat még ma dobd ki.
2019. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

hát...vannak ilyen hülye lányok sajnos, aki már most a maga jövőjét elakarja rontani..

Beszélj az agyával, beszélj, beszélj, beszélj. Minél többet, szüleivel is beszélj. Ha Nem változik a véleménye akkor útjaitok elfog előbb-utóbb válni:/

2019. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Neee!! Vigyázz vannak olyanok akik gyereket csinaltatnak elhagynak és fizethetsz nekik. De lehet tényleg szeret, akkor legyen egy kutyatok először
2019. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szakíts. Ez alapos ok rá. Amúgy tablettával védekezik? Mert akkor már gyűjthetsz is a gyerektartásra.
2019. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne dugd meg, amíg nem akarsz gyereket.
2019. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1őnek igaza van... 8 lány osztálytársamból 3 akart gyereket amint kijárták a suli és mind a 3 szült is, szóval előbb utóbb felcsináltatja magát. Aztán majd 25 évesen meg nyavíkol, hogy senkinek nem kell, mert gyereke van, téged meg addigra javában elfelejtett... Szóval válljanak szét az útjaitok szerintem is.
2019. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gumit mindig checkold le sex előtt. Vannak olyanok akik képesek kilyukasztani, hogy gyerekük legyen a másik tudta nélkül.
2019. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te nem akarsz gyereket szakíts vele ha nem érdekli.(öszintén ha ilyen hülye hogy gyereket akar 18 évesen rögtön szakítanék)
2019. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb szakítás lesz belőle, akár gyerek után is, ha ennyire fa.sz a csajod...
2019. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha nem gumival védekeztek akkor mindenképp erőltesd, hogy szeretnél használni, mert ha elég sunyi hozzá akkor kicsit megbirizgálja a fogamzágátlóját (nem veszi be a tablettát, több, mint 3 órára veszi ki a hüvelygyűrűt stb.) és máris bajban vagy!!
2019. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!