Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit engedtek meg egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit engedtek meg egy 17 éves lánynak párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kapcsolat több mint 2 éve tart a fiúval. Mit engednétek? Közös utazgatások (reggel menni,esti jönni haza)? Együtt alvás? Nyaralás közösen a szülőkkel?

2019. jan. 18. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
hogyhogy mit? mindent. ahogy első mondja, már minden megtörtét, ami megtörténhet, innentől kezdve nincs miről beszélni
2019. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindent, kivéve esküvőt, és gyerekvállalást még korainak érezném részükről.
2019. jan. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schwagy ***** válasza:
91%
Napi 8 ora Tyga hallgatas, csakis az! Ameddig az nincs, semmit.
2019. jan. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Az együtt alvás nem engedése nem sokat ér, ugyanis a farok nap közben is fel tud állni:D
2019. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Mi ez a szexközpontúsàg már mindenhol...
2019. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

De amúgy annyira,élvezem,hogy tuti kúrtak már meg mit tudom én mi,de honnan tudjátok?:D Ja,meglehet,hogy igen de pl. én 20 éves vagyok és 4 éve élek kapcsolatban,és még nem feküdtünk le (nem szégyellem,hogy szűz vagyok,nem tudom mit kellene ezen szégyellni egyéltalán) és egy olyan 1,5 év után kezdtünk el csak kielégíteni valamilyen szinten egymást,de még nem szexeltünk.

Na de,minél jobban tiltasz valamit annál jobban vonzza őket és előbb utobb úgyis beteljesedik az amitől tiltod.

2019. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Azért 20 évesen, 4 év után semmi! Hát nem kell szégyellni, de az se normális.
2019. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
bocsi de ez nem normális. a szex a párkapcsolat része (kivéve ha aszexuális vagy persze, de mivel írtad, hogy kielégítitek egymást, így ez nem áll fenn)
2019. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
analt is
2019. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!