Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek miért a bunkó pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek miért a bunkó pasik jönnek be csajok?

Figyelt kérdés
Mondjatok okokat sokat. Csak tudni akarom hogy egy szerényebb csendesebb fiúhoz miért nem mennek oda? És inkább a rámenős bunkót kell választani

2019. jan. 20. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Mert ők képviselik az alfahím szerepet, és a lányoknál ez inponáló szokott lenni... De lehet rosszul tudom, nem vagyok lány, nekik kell ezt tudni!!
2019. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Engem taszítanak a nagymenő bunkók

16L

2019. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Az első jól írja

A lányoknak a magabiztos fiúk kellenek. És eleve nem is a lánynak kell odamenni a fiukhoz, hanem fordítva.

Persze nem azt jelenti, hogy a lány várjon a sült galambra. Neki jelezni kell. Pl szemezessel.


Persze itt írni fogod, hogy "de velem nem szemez senki, nekem nem jelez senki", egy párszor biztos, csak nem tudsz olvasni a testbeszedben. Es nem veszed észre. Olvass sok allan Pease könyvet!!!


Egyébként azért kevesen jeleznek feléd, mert ugye nem vagy magabiztos. Így nem igazán kellesz a lányoknak.


A lányok védelmet akarnak, nem megvédeni az onbizalomhianyos sracot.

Gondolj bele! Teljesen logikus!


Azt ajánlom, hogy gondolkozz el, és változtass ezen! Hisz igenis veled van a baj! Nem a lányokkal!


17F

2019. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Senkihez nem megyek oda lányként de ha odajönnek hozzám akkor a nagyszájú esetleg bunkóbb srácot választanám mert nem vonzanak a csendes visszafogott srácok meg ők sokszor nem is mernek kezdeményezni.
2019. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem a bunkók hanem a magabiztos fiúk jonnek be nekik

Nem az aki fosik odamenni hanem mer flörtölni is

2019. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem igaz, legalább is rám. A nagyképű, felvágos, bunkó, iskolázatlan fiúk iritálnak a legjobban. A viszonylag csendesebb (de ne legyen túl hallgatag se), értelmesebb, humoros pasik keltik fel jobban az érdeklődésemet.

Nem azért de szerintem nem a lánynak kell odamenni a fiúhoz, jeleket küldünk de nem nekünk kell a tettek mezejére lépni.

És ne általánosít a látottak alapján. Amúgy az előző kommentekben rengeteg igazság van.

Egy lány

2019. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem ezek jó válaszok .
2019. jan. 20. 19:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Az nem jön be ha valaki nagyszájú és bunkó. De az se ha valaki totál visszahúzódó és meg sem mer szólalni a lányok jelenlétében. A kettő közötti aranyút pedig a nem túlzott önbizalom. Legyen beszédes és kezdeményező. Ez még nem egyenlő a bunkósággal, de szükséges.
2019. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Egy szerényebb, csendesebb lányhoz miért nem mész oda ?!

Senkinek sem kell a butus f@*szfej, nyugi.

Arról van szó, hogy TE NEM VAGY ELÉG FÉRFIAS.

Ha férfihoz méltó módon viselkednél, inkább téged választanának a nők.

A helyzet viszont az, hogy jelenleg a bunkócska nyomik is férfiasabbak nálad. Ami gáz.

Változtass még ma !

2019. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1.) Nem jönnek be a bunkó pasik, megnyugodhatsz.


2.) Én sem vagyok egy társasági pillangó, szóval ha egy csendes fiúhoz megyek oda beszélgetni abból csak kínos csend és unalmas társalgás lesz. ,,Hangosabb", beszédesebb fiúkhoz könnyebb odamenni, érdekes társalgást kezdeményezni mert...ők legalább beszélnek.

De ezek a fiúk nem a bunkó kategória.

2019. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!