Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a valóságban ia megtörténhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a valóságban ia megtörténhet?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye annak, hogy a valóságban is megtörténjen, hogy Ron(egy bénább, butább fiú) és Hermione(osztályelső, nagyon okos lány) összejöjjenek?

2019. jan. 24. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Szerimtem Hermionénak Potterrel kéne összejönnie 😂😂😂😂
2019. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég nagy. Amúgy Ron szerintem nem tartozik a buta kategóriába,de na.

A láttotak alapján idáig 3-4 hasonló párt ismerek

2019. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Nálunk osztályba van egy csaj aki tök szar tanuló, de a pasija okosabb, kb négyes. Nem ez hatarozza meg, hogy ki kivel jön össze.
2019. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megtörténhet, ismerek ilyet. Viszotn számomra fontos, hogy a barátom okos legyen. Nem kell, hogy okosabb legyen de azért egy szinten legyünk kb. Meg az okos szó is elég relatív, volt barátom lenyomta az emelt matek érettségit anno, nekem épphogy meg lett a 3as, viszont az emelt magyar erettségim simán 5ös lett :D
2019. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!