Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy valaki képtelen interneten beszélgetni?

Figyelt kérdés
A barátommal már nagyon sok éve ismerjük egymást, de mindig csak személyesen beszélgettünk, ha találkoztunk. Amióta együtt vagyunk azóta nyilván többet igénylem a társaságát és szeretnék vele beszélgetni, de sajnos fb-n nem túl kommunikatív. Flegmán válaszol és egyszerűen nem tudunk ott beszélni. Élőben viszont minden teljesen jó. Szerintetek ez normális, tényleg van ilyen? Ha van aki tapasztalt ilyet az nagyon érdekelne. Köszi

2019. jan. 26. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!


Sem neten, sem telefonon nem szeretek beszélgetni és írogatna. Max. ilyen 1-2 mondatos dolgokat.

2019. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Telon nem olyan jó mint eloben
2019. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nincs telefonom, attól függetlenül, jó barátokkal (Lány barátok) ő velük, beszélek interneten, de a facebook-ot is csak ritkán kapcsolom be, az élőben lévő beszélgetést szeretem. És, nagyon kedvelem a barátaimat, mert ők, jó barátok. Nagyon sok idő alatt, ez az életrész, az, amiben sikerült, lányokkal barátságot kötnöm, és én, ezt nagyon pozitív-nak tartom, minden problémát elmondhatunk egymásnak, segítünk egymásnak, személyesen/interneten. És, a kérdésedre egy válasz, igen van olyan, aki képtelen interneten beszélgetni, ez se nem jó, se nem rossz. Ez, annak az embernek döntése, és ennek az oka, hogy nem szeret ott beszélni, érthető, ha nem látsz valakit, és nem érzed a jelenlétét, akkor nem feltétlenül tudsz vele úgy beszélni, és én is szoktam félreérteni dolgokat, ha pl valaki felkiáltójelet rak egy szó végére például "Nem!" Akkor úgy érzem, az illető haragszik rám, vagy ilyesmi, bár ilyenről szó sincs, csak ez a hátránya, az írásban való beszélgetésnek, sok minden félreérthető, viszont ez teljesen normális. Na szóval, kérdező, bárki más, én szívesen adok tanácsot, akármibe, ami ehhez a témához kapcsolódik, privát üzenetekre, szívesen válaszolok, nyugodtan írjatok. :) Jóéjszakát, írok amint feljövök, válaszolok privátokra.
2019. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Létezik. Én is ilyen vagyok, Facebookom alapból csak azért van, mert az osztályfőnök oda rakja ki az osztálynak szóló fontos dolgokat.
2019. jan. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg a barátod kevesebb figyelmet fordít a facebookra.
2019. jan. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alain Delon ***** válasza:
100%
Én is csak a szűk információközlésre szorítkozok a virtuális térben. Egyszerűen feszélyez. Az jár a fejemben, hogy közben mi más teendőim vannak.
2019. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs facebookom,a telefonom csak akkor van nálam és akkor kapcsolom be ha hívnom kell valakit,ez kb havi 1-2 alkalom.Nem vagyok ismerkedő tipus,viszont a néhány barátommal,közeli családtagokkal,1-2 kollégával élőben szívesen beszélgetek,értelmes dolgokról.A pletyka,más emberek kibeszélése,és a berki krisztián új cipőt vásárolt jellegű hírek a beszélgetés minél gyorsabb befejezését eredményezi részemről.
2019. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!