Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fellángolás, és vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás, és vége?

Figyelt kérdés

Introvertált, racionális, maximalista, és meglehetősen magamnak való vagyok. Nem értek az emberekhez, nem vagyok empatikus, és sokszor nem tudom kezelni ha a másik valamit érez. Most nem a kapcsolatra gondolok, hanem pl. ha szomorú, sír, stb. Egészen eddig az volt a legnagyobb problémám, hogy mikor testi kontaktusra került a sor, sokszor leblokkoltam. Sőt, szinte mindig. Ez ráadásul ez az utóbbi időben annyira durván jelent meg, hogy egy bogarat se voltam képes leszedni a másikról.

Aztán... két hete jött egy lány. Egy pörgős, közvetlen, megértő és együttérző lány. Szinte a szöges ellentétem. Az első pillanattól kezdve volt valami közöttünk, érezni lehetett a levegőben. A második nap már csókolóztunk is. Ez pedig a fentebb említett dolgok miatt nálam elég nagy dolog. Az osztálytársaim jelezték, hogy jót tesz velem a leányzó. És az a helyzet, hogy amióta velem van, sokkal kiegyensúlyozottabbnak és magabiztosabbnak érzem magam. Mintha megtaláltam volna önmagam, amit eddig kerestem. Mikor vele vagyok, minden gondolatom eltűnik, és csak élvezem az egészet.

...és ebben van a probléma. Az érzéseim megvannak, de nem tudom hogyan kezelni őt. Nem ismerem azt ahogyan ő "működik", a gondolataim pedig nem egyeznek az érzéseimmel. Nem bírom felfogni hogy valaki belém szerethetett, és nem tudom magammal "megbeszélni" hogy így lettem szerelmes. Illetve félek... félek hogy elcseszem. Jobbá akarok válni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá.

Mindketten érezzük hogy ez gyors, most a senki földjén állunk. Beleszerettem, de érzem hogy az agyam sose fogadja el majd őt. Túlságosan más. Más szórakoztatja, más pihenteti, másképp éli a mindennapjait.

Úgy érzem és gondolom, kellettek a történtek. Ő egy olyan lökést adott az életemnek ami magától sose jött volna. De félek hogy csak ennyi volt... sőt, inkább tudom. Minél jobban megismernénk a másikat, annál távolabb kerülnénk egymástól. A két hét bizonyítéka volt ennek.



2019. jan. 27. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
A mondás szerint az ellentétek vonzzák egymást.
2019. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Ámen, bár ez egy elég nagy közhely.
2019. jan. 27. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg vele.
2019. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Két hete az megy, mégis egyre távolabb kerülünk egymástól.
2019. jan. 27. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért szerintem megér egy próbát. Tapasztalatot szerzel vele.
2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Hívd el randira.
2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szépen, változatosan fogalmaztad meg. Adok rá egy négyes alát
2019. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A hasonlóságok vonzzák egymást, hasonló tulajdonságok. Elhiszem, hogy mágneses pólusok esetén nem így van, de - tapasztalatok szerint - emberi tulajdonságoknál általában igen, bár láttam én már gyökeresen más habitusú házaspárt is együtt.

Én is úgy gondolom, próbáld meg, legyetek együtt, beszélj valakinek az érzéseidről, amit nem tudsz magadban elrendezni, pl. iskolapszichológusnak.

2019. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 Szóval akkor ez egy hármas?

#8 Olyanunk nincs. De járok sajáthoz.

2019. jan. 27. 21:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Probald meg vele, látszik h szereted

És gonolom o is érzi ha már a 2. Nap smaroltatok

Elbszni meg nem fogod, ne gorcsolj ra

Majd alakul ahogy tud, de ahhoz 2 ember kell

Szóval hajra, ne félj, és ne gorcsolj

2019. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!