Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem fel lángolás volt....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isabell10303 kérdése:

Úgy érzem fel lángolás volt. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Az exem körülbelül 1 évig hitegetett, most hogy meg szakítottam vele a kapcsolatot, össze jöttem valaki mással.

Úgy éreztem szeretem őt,rózsaszín köd meg minden, viszont amióta anyám dumált a fejemmel, hogy ennyi idő alatt tuti nem szerettem meg, csak fellángolás, úgy érzem igaza volt... De az a baj hogy ő is baromira megszeretett engem, és fogalmam sincs mit tegyek..

Mindenben baromira előre haladtunk, most már nem érzem azt a kezdeti nagy szerelmet iránta, amit kellene...

Mit tegyek? Egyenesnek kellene lennem, de nem akarom elhagyni sem őt.. Mert mégiscsak némi érzéseim vannak iránta.. Nem olyan sok, de van...

Mit kellene tennem?



2019. jan. 9. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyj magadnak (és az új kapcsolatodnak) egy kis időt, dönts később! Főleg azért, mert amíg anyád nem avatkozott bele, addig te nagyon szerelmes voltál...
2019. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy anyukád mondja, még nem feltétlenül igaz. Próbáld ezeket a gondolatokat kicsit kitörölni a fejedből és úgy nézni a kapcsolatot, amilyen. Tisztán
2019. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyj magadnak időt ne most dönts.
2019. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!