Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem túl magam ezen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy véget vetettem egy 1,5 éves kapcsolatomnak. Nagyon sok minden jó volt benne, de volt benne olyan is, ami rossz volt, amikor nem éreztem jól magam mellette, vagy csak unatkoztam. Szóval szakítottam. Ezután 1 hétre rá, összejöttem valaki mással, akinél érzem, hogy megbecsül, szeret engem, állandóan aranyos velem meg minden. Tényleg jól érzem magam vele. A lényeg, hogy 2-3 nap után, annyira el kezdett hiányozni az exem, hogy a sírás kerülget. Azt kívánom sokszor, hogy bárcsak újra együtt lehetnénk. Persze ez csak is tőlem függ, de a mostani barátnőmnek sem szeretnék fájdalmat okozni. Mit tegyek?

2019. febr. 2. 11:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapja a mostanival vagyok és boldogabb nem is lehetnék. :)
2019. márc. 4. 06:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Menj vissza a lanyhoz
2019. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Talán az álmod most nem.csal és tényleg az előző lánnyal minden2 jó lenne
2019. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, az új lánnyal 2 hónapot jártam. Már rájöttem, hogy hibát követtem el, hogy tévedtem és, hogy hülye voltam, hogy véget vetettem a 1,5 éves kapcsolatomnak. Ez csak is az én hibám. Viszont az előző lánnyal (a 1,5 éves kapcsolatú) barátok vagyunk most már csak. Kihívtam az egyik este beszélgetni, ami nagyon jó volt. Beszéltünk mindenről, amiről csak lehetett. Bevallottam neki, hogy még szeretem és, hogy mit érzek, de azt mondta, hogy ő nem fogja eldobni ezért a most kialakulóban lévő kapcsolatát (azóta van valakije, amióta szakítottam vele - rá néhány hétre). Azt mondta, hogy ő most nem tudja velem újrakezdeni. Teljesen meg is értem egyébként. Szóval barátok vagyunk. Kb 2-3 hete történt ez, amikor megbeszéltünk mindent. Még utána írtunk is egymásnak Messengeren, meg minden, de ez csak 2-3 napig tartott. Ezek után már őszintén elmondhatom, hogy tovább léptem. Nem is keresem őt, ő sem engem (eddig sem keresett ;D). Most már a jelenléte is hidegen hagy, és nem érzek semmit. Alap majd, ha akar ő valamit, akkor úgy is keres, vagy nem tudom, de most már a napjaim legalább nem úgy telnek el, hogy ő a gondolataim között van.
2019. ápr. 27. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!