Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem bízok már a páromba, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízok már a páromba, mert más nőkkel flörtölt. Mit tennétek a helyemben? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal. Eddig úgy éreztem, hogy minden rendben van köztünk. De pár nappal ezelőtt kapott egy fotót egy lánytól a telefonjára (kissé hiányos öltözékben). Mellette ültem a kocsiba mikor jött az üzenet, szóval nem kuttatam a telefonjában. De ezt csak azért írom le, hogy nehogy azt gondoljátok. Ezután megkértem, hogy mutassa meg a beszélgetést. Megcsalásra utaló dolgok nem voltak benne. De több nővel is beszélt. Mondta nekem régebben, hogy regisztrálva van egy bizonyos társkereső oldalon és jót szórakozik rajta. De én nem gondoltam, hogy ebből áll nála a szórakozás, hogy flörtöl a lányokkal. Azt mondja neki ez nem jelent semmit csak én kellek neki, és hogy valóban csak szórakoztatja, hogy milyen ostobaságokat írnak néha. De nekem ez rosszul esik és nem bízok benne igazán ezek után. Ti mit gondoltok az egészről? Szakítanátok emiatt?
2019. febr. 3. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Milyen kicsi a világ, lol.
2019. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, véletlen raktam a tinipákapcsolatokba.
2019. febr. 3. 22:42
 4/5 A kérdező kommentje:
* Tini párkapcsolatokba
2019. febr. 3. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szakítás lesz a vége, ezt jobb ha te is be ismered magadnak! Nincs értelme tovább kínozni magad emiatt, keres rendes hapit, aki meg is becsül és nem gyerekes,hanem komoly elszántsággal visz végbe, egy párkapcsolatot!
2019. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!