Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti egy csókot részegen mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy csókot részegen mennyire vennétek megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Elnéznétek, vagy szakítanátok azonnal, esetleg visszacsalnátok, bosszút állnátok valahogyan?

Ha tényleg csak egy csókról vagy max kis tapiról van szó, és egyszeri eset?

Nem velem történt egyébként.



2018. szept. 27. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon mérges lennék, igen megcsalalásnak számit. De ha épp egy naív pillanatomban tudom meg, es nagyon oda vagyok az adott fiuert lennek annyira ostoba, es adnek neki masodik eselyt :D 18L
2018. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Senkit nem érdekel, hogy részegen vagy józanul volt. Mindenhogy megcsalás.
2018. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem bírja az italt, ne igyon. Ennyi. Igen, megcsalás. Sőt, a legkisebb tapi is megcsalás.
2018. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szakítás. Igyon annyit amennyitől tudja kontrollálni magát. Pont nem érdekel hogy részeg volt ugyan úgy megcsalás.
2018. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Már a részegség miatt sem lennék együtt vele...
2018. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen megcsalás. És nem érdekel részeg volt- vagy nem. Én is szoktam bulizni, inni, de nem smárolok senkivel, és főleg nem iszom annyit hogy ne tudjak magamról.
2018. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

elmentél inni?? túl sokat ittál??

a részegség nem igazán enyhítő körülmény, exemmel volt hasonló dobtam is, ha nem akarta volna nem csinálja

én is voltam olyan matt részeg, hogy barátnőm nem ismertem fel és meg akart csókolni, én meg eltoltam és közöltem veld, hogy nekem barátnőm van és nem lehet, úgy se tudná meg, de akkor se...

ha már volt kis tapi is akkor nem az az eset, hogy valaki eléd ugrott és nyomott egy csókot

én tuti egyből szakítanék, nem is gondolkoznék egy ilyenen

2018. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

velem megesett, én voltam az ittas személy kettőnk közül, és ez ilyenkor nem véletlen... ha nem akarja tényleg nem csinálja akkor sem, én is mondhattam volna nemet.

nekem megbocsájtott a srác, de én nem bocsájtottam volna meg magamnak. és ha ez újra megtörténne, csak én lennék a másik oldalon, akkor ott vége is a dolognak

2018. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Igazatok van. Én sem iszom soha annyit, hogy ne tudjam,hol vagyok és mit csinálok. És sohasem kellett szégyellni magam egy buli után másnap. Nem volt és nem lesz miért. Tartás és bizalom kérdése az egész. Persze látni láttam már nagyon cifra dolgokat. A pia és a drogozás alól nincs felmentés. Aki szív,tép, vagy beb.sz, az nálam nem játszik, beszélhetnek nekem bármilyen baromságot arról hogy úgyis mindenki ezt csinálja, látom hogy nem mindenki. Tehát ha valaki csapatja, és utána félkómában smárol, az viheti a cuccait még aznap este. Sportolok aktívan, ez nagyon jó az adrenalinra, lehiggaszt és koncentrálni tanulsz, tudom ajánlani az összes mulya energiaital-szivattyúnak, hogy át lehet állni egy egészen más életmódra.
2018. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

NANÁ, HOGY MEGCSALÁS. Imádom a bártomat ezért lehet elnézném de iszonyat féltékeny típus vagyok úgyhogy akkor ezután számíthatna rá, hogy új szabályok lesznek. Természetesen ha megismétlődne akkor már nem bocsájtanám még.

Hát mivel történt?

2018. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!